Alte știri din fotbal
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
0
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme pe Mironică: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare?”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a Românuiei
3
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cui îi pasă de opinia ta????
O sa imi pun cativa "colegi" de comentarii in cap, in special suporteri de la ZCSB, dar in opinia mea Cojocaru a arbitrat foarte bine meciul, per global.
La acest sosonar le plac meciurile aranjate, așa era obișnuit pe când era șef la Scornicești!!! Cine nu știe ce e această localitate să citească geografiea ceaușistă!
Judecata prost, nu arbitrii greșesc față de steluța, de data asta arbitrul nu s-a speriat de mm și jiji!
Bine,nici pe noi nu ne interesează ce aberații slobozesti tu.... .
Și eu cred la fel,că doar ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si eu văd un prost cu clopote,adică tu,care habar n-are pe ce planetă se află. Ori esti deja beat la ora asta?????
Ce-mi place mie sceneta cu ala de pe banca aplaudand arbitrul care i-a dat galben asta ca sa ia rosu sigur si stupefactia simulata in studio de Naum ca "ce ala n-a vazut ca arbitrului nu-i place sa fie apludat de omul sanctionat". Piesa de teatru bine jucata pentru naivi. Apoi si Poenaru s-a dat cocos pentru aburire ca "o sa-l sanctioneze, ca asa nu se mai poate, ca unde-i disciplina ... dar desigur ca ei UTA nu meritau sa piarda" Teatru pentru naivi.
Dobermanule, prostia minții n-a spus-o dragomir ... autoru-i necunoscut
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.