Alte știri din fotbal
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » GOL în minutul 12!
0
Petrolul, victorie uriașă cu Slobozia » Festival de ratări pe „Ilie Oană” + Clasamentul din Superliga
2
Barcelona a ajuns la o bornă istorică în campionat, după ce a zdrobit-o pe Sevilla
0
6 transferuri într-o zi » FCSB se întărește pe toate planurile
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul lui Peter Bosz despre starea de sănătate a lui Dennis Man
0
Gerard Pique investește o sumă imensă pentru a extinde Kings League în SUA
0
Inter și-a primit sancțiunea după petarda care a lovit portarul advers » Echipa lui Chivu este direct afectată!
0
Joan Laporta, atac devastator la Real Madrid: „Arbitrii favorizează un club. Am văzut cum simulează”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Vaslui a dominat tot meciul, a avut o posesie zdrobitoare ! Vaslui a avut si un penalty clar neacordat ! Tot cu furaciuni.....se castiga cupa....iarasi !
Si eu critic cfr-ul cind e cazul dar de ce va ofticati ma ? Vasluiul nu a reusit sa o bage in "ate "desi in partea a doua a dominat jocul !!! Forza Dinamo !!
TRAIASCA SI INFLOREASCA PARTIDUL SI AI LUI NEMERNICI!!! FC PDL CLUJ!!!! FURAM PANA LA MOARTE!
sa-i fut pe cfristi nu meritau!!!!!!!!!
bv CFR,ati aratat inca odata cine e cea mai buna echipa din tara CFR CFR CFR
Miliasevic a fost cumparat la penalty-uri ! Din vara Miliasevic o sa joace in Gruia ! Transferul e facut deja ! De aia a si ratat ! Unde mai pui ca /vaslui a avut 11 metri clar, neacordat ! Tot cu furaciuni mai nene ?
asa-i ca de Inter ti-a placut?? prefacutule:P
Cfr-ul a meritat cupa jucind aproape in deplasare !!! Sau aparat bine si au obtinut ce si-au propus !!! Respect !!
sincer nu merita cfr sa ia cupa dupa acest joc. A fost vasluliul echipa mai buna.
Un scenariu trist! Deja m-am plictisit de jocul infect al cfr-ului! Felicitari ambelor echipe si sa speram ca o sa scapam odata si-odata de antifotbalul CFR!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.