Alte știri din fotbal
Valeriu Iftime plătește niște polițe: „Toată țara mă făcea capra lui Becali. Sunt terminați!”
0
Becali s-a enervat și l-a certat în direct pe demisionarul Pintilii: „Am cerut asta, n-ai făcut!” » Replica fostului „secund” de la FCSB
0
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Știri din fotbal internațional
Șoc de cotă 20 în Europa! Prima victorie a sezonului, -54 de puncte și golaveraj -123
0
„Comisar” la națională, imperial în Spania! Nota lui Andrei Rațiu, la 8 zile de la eșecul cu Turcia
0
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
...faza superba incununata cu un gol frumos:)
aici daca venea gheorghe il rugau aia sa se urce pe masina sa-i mangaie pantofii! ion paine de cand a mangaiat pantofii lui gheorghe acum 5 ani nu s-a mai spalat pe maini !
Avem un atac din copii de 16-17 !Moldovenii ce erau refuzati la autografe de echipa fcsb-srl, au amutit in tribune ! La Cluj presimt un rezultat normal 2-1 pentru U Cluj !
au dat gol si *** astea !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce fetze de tzarani au moldovenii aia din tribuna! :))) Zici ca-s fcsbisti!;))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce imi place cand ii vad pe astia cum sufera si se zvarcolesc la reusitele lui Dinamo. v-am zis de ieri ca azi ***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** sau e un negru de 150 de kg momentan acolo? :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gata are bani Braila pt deplasari via Negoita . Daca nu-i platea lua 5 Rusinea Insolventa .
pai e peste BLEGDE al vostru care sa platit 1 milion juma si a dat 3 goluri din 3 penaltyuri asa ceva :)))))))))))))))) iar un gonooree ca asta al nostru liber de contract sa se bata la titlu de golgheteer al ligii 1 !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.