Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
Astăzi are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu își află adversara
0
„La fel ca în campionat” » Elias Charalambous explică ce i-a lipsit FCSB-ului în Europa League: „Marea problemă”
0
A fost DECISIV cu Fenerbahce, dar Becali tot îl scoate din echipă!
1
Momente sfâșietoare în Grecia » Sicriele cu fanii lui PAOK, morți în România, au ajuns pe stadion la Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
cu 5 nu stiu pe nimeni, stiu unii care vor aniversa 10 ani fara titlu la vara:))
man...meciul ala cu 5-2 din Cupa a fost cumparat de PRODAN-ca... Stoican l-a cam facut muci pe rejghe in 2 randuri...numai ca el n-avea jucatori.cu jucatorii pe care i-a avut rejghe si cu echipe in insolventa toti castigau titlu....:)))))))
Reghecampf dupa meci: am avut posesie, am dominat jocul, adversarii s-au aparat tot meciul si au marcat la singura lor ocazie
Vai mama ei de FCSB, ca nu bati pe unii din B din Elveția mai zic, dat sa te bata unii din Liga II?! Hai CSA cu echipa aia mai repede pana nu distruge ciobanul si ultima urma de mândrie ros-albastra! Bafta CSA!
Care sunt aia cu "doar 5"? In stilu asta ii depasim pe dinamo, dar na.... Speram si noi pana la urma ca e doar un moment prost... De vreo 15 meciuri :)
ba frate baaaa Mioveniul ar fi campiona in Blatiada
gelatul*
GSP: "Acest comentariu a fost moderat deoarece conținea incitare la violență"
io inteleg sa te bata Bayern mioveni care domina liga campionilor de 14 ani,dar sa-ti dea gol ,,,,nila????)))))))))))))))))
cand il vad pe gelat matracucai prodan ajung sa cred ca am pierdut un mare antrenor.... pe Flavius Stoican...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.