Comentarii (489)
luciann
luciann  •  01 Martie 2018, 20:18

Du-te Dica si lasa-ne! Nu mai ai niciun pic de autoritate...

1745flo
1745flo  •  01 Martie 2018, 19:55
Postat de firaldo pe 01 Martie 2018, 15:33

Florine Mbappe,Budescu Modric,Gnohere Lukaku,Blasa Ramos,eu cred ca FCSB a pierdut pentru ca au lipsit Alibec Cavani si Andrei Messi Vlad.

Daca nu erau aia de la Lazio, ăștia trebuiau să joace finala Uefa Lig!÷)

2103148169908122
Cristiana Filip  •  01 Martie 2018, 18:27

Hochei bai fariseilor!

magura
magura  •  01 Martie 2018, 18:05
Postat de fcsbsibklinadn pe 01 Martie 2018, 17:00

Rămânem cu 12 meciuri jucate în Europa, cu calificarea în dauna lui Plzen, care merge în optimi, cu splendida victorie contra lui Lazio și remiza de la Lisabona. Experiență, puncte în ierarhia UEFA, super-atmosfera de pe Arena Națională și dovada emoționantă de dragoste din partea miilor de suporteri români de pe Olimpico. Mulțumim tuturor și să ne vedem în urna campioanelor la vară!

puncte în ierarhia UEFA? Uauuuuu... asta e tare? Unde naiba strange fcsb-ul puncte, cand in clasamentul punctelor all-time in cupele europene, ESTE PE ULTIMUL LOC, AVAND CELE MAI MULTE PARTIDE PIERDUTE IN GENERAL si CELE MAI MULTE PARTIDE PIERDUTE LA O DIFERENTA MAI MARE DE 3 GOLURI? Asta nu se mai spune? Inteleg, E O UMILINTA PREA MARE, pentru o echipa UMFLATA GIGESTE!!! :))))))))))))))))

indolentu
indolentu  •  01 Martie 2018, 18:01
Postat de andrei.33 pe 01 Martie 2018, 17:56

Ceva arogante pe facebook, MM?

ie pa tasta mute sau n are semnal la net :))))

magura
magura  •  01 Martie 2018, 17:59
Postat de Nello Milano pe 01 Martie 2018, 16:11

SA SE REJOACE MECIUL A FOST VICIERE DE REZULTAT TERNUL A FOST INGHETAT IAR JUCATORII FCSB-ului AU AVUT PANTOFI CU TOC CUI *** I-A MINTIT CA SE DUC LA CASTING FASHION PENTRU REVISTA " FEMEIA " MARE CIRCAR ACEST HIBRID *** ZIS ***.

:)))))))))))))))))))))))))))

waves
waves  •  01 Martie 2018, 17:22
Postat de mario_rdfe pe 01 Martie 2018, 17:06

Ai dreptate dar omul era ironic..nu e fcsbist

Ok, acum am inteles...

mario_rdfe
mario_rdfe  •  01 Martie 2018, 17:04
Postat de saviola2_8 pe 01 Martie 2018, 17:01

Nu ma supăr, daca acum nu faceti ironii, atunci cand?:))

Facem si noi cand putem..e bine ca avem motive dese...ne mai lingem ranile..rusinea lui Dinamo,le intrece pe toate

saviola2_8
saviola2_8  •  01 Martie 2018, 17:01
Postat de mario_rdfe pe 01 Martie 2018, 16:54

La noi problemele sunt stiute...Dinamo e la pamant..dar toata lumea ,inclusiv userii d p aici...s au axat doar pe Dinamo,sa rada..etc...meme si asa mai departe ! Insa nu au vazut ca la voi sunt probleme mari cu lipsa de atitudine...nu e primul meci ! Asta a fost bomboana pe colivva ! Cu exceptia meciului cu lazio de la buc...unde italienii au venit la misto si cu 8 rezerve..voi chiar nu aveti nici un meci bun anul asta..! Nu e treaba noastra...dar ma deranjeaza ca meme si restul dac misto de noi si nu vad umilintele din curtea proprie...derby de colentina..iar un derby de sibiu a castigat herm....nu te supara HERMANO :P

Nu ma supăr, daca acum nu faceti ironii, atunci cand?:))

waves
waves  •  01 Martie 2018, 17:01

Au avut ocazii sibieni cam jumatate din cat a avut si Lazio la un moment dat luauoile la oleuri din tribune.Prestatiaoilor a fost asa lamentabila pentru ca este o echipa umflată de presa,si au luat de sus acest meci clar ca nu au vrut sa fie umiliti , atat au putut.O umilinta istorică luată de la la o echipa înființată in 2015 ...

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 49
Comentează