Comentarii (489)
dinamo_fan
dinamo_fan  •  01 Martie 2018, 15:58
Postat de adriann_ pe 01 Martie 2018, 15:55

Sa-ti faca ole-uri la 3-0 o echipa de liga a doua.... Asta e defintia umilintei si a imposturii in fotbal.

stii care ar fi culmea..ca Dinamo sa castige cupa sezonul asta, si Steaua sa nu ia campionatul. Dinamo joaca finala acum in sferturi.

chronic
chronic  •  01 Martie 2018, 15:58
Postat de saviola2_8 pe 01 Martie 2018, 15:57

@chronic la mintea conducatorului suprem...e posibil orice, tot acest geniu neinteles era sa ne piarda partida cu pudelli( noroc cu teixe) ca cica ne-am menajat pentru lazio:))

aia e. cu astfel de conducere si astfel de daruire din partea jucaotrilor nu facem mare branza in playoff....

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  01 Martie 2018, 15:58

Ora de disputare a meciului a defavorizat fcsb: aceasta e ora la care se face mulsoarea ***; mache nu s-a simtit bine fara munca manuala.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blocatu
blocatu  •  01 Martie 2018, 15:58

la ce au mai jucat ma, daca au zis de ieri ca nu-i intereseaza? mai bine nu se prezentau, ca tot 3-0 era si nu mai cheltuiau banii pe deplasare!

radux
radux  •  01 Martie 2018, 15:58

Ce e mai interesant ...si daca nu cheltuiau 35000 de euro pentru deplasare si stateau acasa la caldura tot asa se termina...

10154410678724090
Sutu Dan  •  01 Martie 2018, 15:58

Rusine bai acestia!! ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andrey.fcd
andrey.fcd  •  01 Martie 2018, 15:57

Intr adevar ar trebui sa lasam capul in pamant ca ne-a egalat o echipa asa penibila ca fc fcsb....

indolentu
indolentu  •  01 Martie 2018, 15:57
Postat de hannah.robinson pe 01 Martie 2018, 15:56

Arbitrul a încercat sa dea un penalty fecesebistilor... noroc cu asistentul...

macar dadeau un gol de onoare asa si au luat o la scor de neprezentare asa ca mai bine ramineau la bucuresti nu mai cheltuiau bani pe deplasare si nu se mai faceau de risu romaniei la televizor :))))

saviola2_8
saviola2_8  •  01 Martie 2018, 15:57

@chronic la mintea conducatorului suprem...e posibil orice, tot acest geniu neinteles era sa ne piarda partida cu pudelli( noroc cu teixe) ca cica ne-am menajat pentru lazio:))

sadikul
sadikul  •  01 Martie 2018, 15:57

"Nu mă mai interesează palmaresul Stelei. Lăsaţi-mă în pace! Luaţi palmaresul! Vreau doar să mă lase în pace și să stau cuminte, liniştit. Nu mă mai interesează palmaresul", a declarat Gigi Becali la Pro X. =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • •••
  • 49
Comentează