Comentarii (489)
waves
waves  •  01 Martie 2018, 15:40

Doua faze clare,doua ocazii monumentale ca sibienii sa faca manita..

ares123
ares123  •  01 Martie 2018, 15:40
Postat de hehehehe pe 01 Martie 2018, 15:38

In genunchi, *** FC FîCîSîBî e în genunchi!!!

Steaua e in genunchi...***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hehehehe
hehehehe  •  01 Martie 2018, 15:39

Ce ocazie la poarta *** FC FîCîSîBî :)))) Se distreaza sibienii cu ei. :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andy_2008
andy_2008  •  01 Martie 2018, 15:39

Steaua nu vrea sa joace pe asemenea teren,nu si permite sa si rupa picioarele cu toti prostanii.

fangigi
fangigi  •  01 Martie 2018, 15:39
Postat de adriann_ pe 01 Martie 2018, 15:31

Umilinta fcsb-ului este punctata si mai bine de faulturile mizerabile pe care au inceput sa le faca. Nu ma asteptam de la Costica Budescu sa se coboare la un asemenea nivel...

RUSINEA EUROPEI STRIKES BACK!:)))

saviola2_8
saviola2_8  •  01 Martie 2018, 15:39

e bine totusi ca n-am luat 5. Sper ca principalul jiji si secundul dica se vor multumi cu acest amanunt:))

wba33
wba33  •  01 Martie 2018, 15:39

Nu inteleg ce se intampla :)) Deci putea sa fie vreo 6-0...

cj666
cj666  •  01 Martie 2018, 15:39

unde-i radoom-u, alaskanu, cutitaru si alti lanosi? Oare isi tin capu in pamant de rusine?

indolentu
indolentu  •  01 Martie 2018, 15:38
Postat de ares123 pe 01 Martie 2018, 15:36

Pe-ni-bil...cu prestatii de genul asta le-ar sta mai bine langa rivala dinamo in playout....Degeaba ai bani daca minte nu e....

hai ca mai ie un sfert de ora cu prelungiri cu tot treci inapoi in ares1 ca pierzi timpu degeaba

snobul
snobul  •  01 Martie 2018, 15:38

Joia neagra pentru GSP.RO :))))

  • 1
  • •••
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • •••
  • 49
Comentează