Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici » Ultimele informații de la Universitar
22
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
4
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Planul de acțiune: „Gaura va crește de la an la an”
25
Mihai Stoichiță a dezvăluit ce îi oferise ieri FRF lui Mircea Lucescu: „Ăsta era planul lui Burleanu”
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Naționala-surpriză calificată la Campionatul Mondial pune în aplicare un plan ambițios
0
Jucătorul Parmei despre Chivu: „Ne lipsea un lider cu personalitatea lui. A fost crucial pentru cariera mea!”
1
Joan Laporta atacă FIFA din cauza lui Raphinha: „Este șocant!”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
AVEA DREPTATE Pancu, ASTA NU E STEAUA ! Ce tot scriu astia Stelistii, ca ASTA NU E STEAUA (e fcsb) ! Nu e Steaua(adica luiFC FCSB), nu e Steaua (adica lui fc FCSB si patronului" ei gb),Nu e(lui fc fcsb si gb) NU e,lui fc fcsb si lui gb) !!!
inca nu s a termnat meciu da ie de bine si asa inca si au luat scor de neprezentare :))))) nu mai bine stateau acasa?
Oare cum credea echipa asta penibila ca putea avea vreo sansa cu Lazio cand este ridiculizata de o formatie de liga a doua?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este bine că nu au fost greșeli de arbitraj și nici accidentări. Fîcîsîbî a întâlnit azi un adversar mai puternic, rezultatul este corect.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu au forțat sibienii ca si ei le dădeau manita ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba deci sinteti steaua da?atunci cum de marea stea cu nationala ligii 1 ie terfelita de o iechipa din liga do i?rusineeee :)))))))) mai bine statea acasa nu mai cheltuia bani pe deplasare cazare si tot scoru ala de neprezentare iera
Florine Mbappe,Budescu Modric,Gnohere Lukaku,Blasa Ramos,eu cred ca FCSB a pierdut pentru ca au lipsit Alibec Cavani si Andrei Messi Vlad.
eu nu cred ca s-a vrut castigarea acestui meci. Mi se pare ca jucatorii au fost instruiti sa joace asa. Sau asa sper eu. Mi se pare inadmisibil sa ai un asemenea nivel de indolenta. Ori sunt foarte slabi, ori nu si-au dat interesul din varii motive. O bataie de joc ce sa mai. Bravo sibienilor pentru determinare! Forza Steaua, la bine si la rau!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.