Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
7
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Numai de 3 ani?!!! La Galati asta se face intre trei tribune de multi ani......asta chiar si in conditiile in care audienta generala e de doar aprox. 5.000 spectatori!
Daca n-ar fi fost "maimutele" astea care sar pe stadion, probabil nu mai aveai ocazia sa umpli burdihanul cu bere si seminte in fata televizoruilui. Cel mult, o faceai urmarind un film, da' parca nu merge asa bine berea la telenovele, nu?
://www.youtube.com/watch?v=5LDvNeaxKMQ
://www.youtube.com/watch?v=x1qwId-m8Ls ...Rapid acum 4 ani si ceva...acum pe Giulesti se canta stereo intre peluza si tribuna desteptilor!! :))))
RAPID FACE ASTA DE VREO 3 ANI MINIM!!! PE GIULESTI SE SCANDEAZA INTRE TRIBUNA II SI PELUZA!!! peace!
Cand se faceau dastea pe Giulesti....
Mai oameni buni...cioristi,polisti si oisti...daca au fost acum cativa ani.... la voi in galerie asemenea cantece....de ce nu le-a vazut nimeni pana acum....de ce nu puneti un filmulet ?.... de dat din buze sunt satul...ca si voi ati avut,......si voi ati facut si voi.....
Nordul canta mai bine pe vremea lui Zmarandescu :))))....Sudul are un moment de respiro...seful Mustata e la mititica...au terminat cu saritul in sus :)))...o adunatura de lesinati..... cititi ce a postat baile - tusnad :))))...ura...ura...ura....saracul...el e cu insamantarile arficiale de la baile felix :))
Si nu, nu e River, nu e nici Boca, e DINAMO BUCURESTI! Onanistule, cand o sa faceti si voi asa ceva?! Sunteti multi, dar extrem de prosti. Traiti in lumea voastra in continuare. ://www.youtube.com/watch?v=m6CA8l03PEs
://www.youtube.com/watch?v=SrFIZBzbM4E Alo, domnu', ce spui tu acolo?! Cand o sa faceti voi asa ceva, atunci eu ma las de galerie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.