Comentarii (419)
100002473541087
Danut Ognean  •  25 Octombrie 2017, 21:42

recunoaste cati 65 de ani ai iosife sau nu ai sange in vene

iosif.17
iosif.17  •  25 Octombrie 2017, 21:42
Postat de randoomoierul pe 25 Octombrie 2017, 21:41

tu la inaltimea de 1. 60 cred ca arati superb :)))))))))))))))))))))))))))))) stii aria patratului ???

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

daweroirl
daweroirl  •  25 Octombrie 2017, 21:41
Postat de iosif.17 pe 25 Octombrie 2017, 21:41

ognene, esti un prostalau batran si inutil

il cheama Danut Organ :))

randoomoierul
randoomoierul  •  25 Octombrie 2017, 21:41
Postat de iosif.17 pe 25 Octombrie 2017, 21:38

Bai, e grav daca arati asa la 46 de ani

tu la inaltimea de 1. 60 cred ca arati superb :)))))))))))))))))))))))))))))) stii aria patratului ???

rakitic
rakitic  •  25 Octombrie 2017, 21:32
Postat de valeri_gazaev100 pe 25 Octombrie 2017, 21:34

Cum sa nu se supere nimeni ? pai cand s-a dus nea jiji la registrul comertului si a radiat vechea societatede la nea paunescu, respectiv Steaua 1947 sau cum se numea, si a infiintat o clona curata ca lacrima si fara datorii , a fost ok ? atunci ? dar acum ? e ok ?

Gazare, recunoaste ca te simti umilit de FCSB sau Steaua , cum vrei tu sa-i zici! Iar umilinta e atat de mare pentru ca echipa cu care tii tu ( cel mai probabil una din PLAY-OUT) nu se va mai ridica niciodata la nivelul FCSB!

indolentu
indolentu  •  25 Octombrie 2017, 21:40
Postat de juliusmad pe 25 Octombrie 2017, 21:24

Il intreci pana si pe ognean :)))

iesti invidios iuluismol?oricum ai si tu iecsclusivitate doar faci parte din galeria selecta a lu randomu iosif fara numar arestatu23 capdeminge 10 sorinmiuiu satiricoyu rahiticiu babuinu pilnie sclaviuola28 lucianu mart08 pompilicanbot samd numai genii fecepatrulitere sinteti

john_milne
john_milne  •  25 Octombrie 2017, 21:39

Salut! Imi poti spune rogu.te cate victorii are FC FCSB in Liga Campionilor. Multumesc frumos!

john_milne
john_milne  •  25 Octombrie 2017, 21:38
Postat de ando89 pe 25 Octombrie 2017, 21:33

Am văzut că la Cluj unde se joacă acum, comitetul de părinți de la un liceu a organizat un bal al bobocilor interesant. Facem și noi un concurs de miss și mister aici? Ce probe propuneți? Să fie sportive. Aveți favoriți?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoomoierul
randoomoierul  •  25 Octombrie 2017, 21:34
Postat de juliusmad pe 25 Octombrie 2017, 21:24

Il intreci pana si pe ognean :)))

clar asta .........dar pe tine nu am reusit sa te intrec ....deci ai ramas prostul prostilor

ando89
ando89  •  25 Octombrie 2017, 21:33

Am văzut că la Cluj unde se joacă acum, comitetul de părinți de la un liceu a organizat un bal al bobocilor interesant. Facem și noi un concurs de miss și mister aici? Ce probe propuneți? Să fie sportive. Aveți favoriți?

  • 1
  • •••
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • •••
  • 42
Comentează