Comentarii (419)
iosif.17
iosif.17  •  25 Octombrie 2017, 21:47
Postat de Liviu Stoichici pe 25 Octombrie 2017, 21:46

Bravo Dica pentru promovarea tinerilor! In mandatul lui Reghemcampf asa ceva nu era posibil.Din punct de vedere al promovarii tinerilor era cel mai *** antrenor. Inca odata bravo Dica!

Dica baga un pusti de 14 ani! Curaj, nu gluma!

rakitic
rakitic  •  25 Octombrie 2017, 21:38
Postat de martinpen pe 25 Octombrie 2017, 21:33

Nu ai raspuns la intrebare... Despre echipa, ai mai zis asa si cu "hegemonia"... si v-a batut Astra, CFR si Viitorul...

Nici Realul, Barca sau Bayern nu castiga de fiecare data! Hegemonia e in capul lui Meme! Daca pt tine acest personaj este un Guru, e problema ta! Mai bine spune-ne ce echipa se ridica la nivelul lui FCSB din campionatul intern. E ca si cand ne apucam sa facem comparatii intre o echipa care joaca in primavara europeana si alta de amatori.

onduku
onduku  •  25 Octombrie 2017, 21:37
Postat de iosif.17 pe 25 Octombrie 2017, 21:45

Gol senzational marcat de Achim

Cred ca in viata lui n-a facut asa faza. Pare ca fizic sta mult mai bine, si tehnic. Are dispozitie buna de joc.

787333081434028
Liviu Stoichici  •  25 Octombrie 2017, 21:46

Bravo Dica pentru promovarea tinerilor! In mandatul lui Reghemcampf asa ceva nu era posibil.Din punct de vedere al promovarii tinerilor era cel mai *** antrenor. Inca odata bravo Dica!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

onduku
onduku  •  25 Octombrie 2017, 21:37

Wuuuuuuuuuuw, ce actiune Achim!

iosif.17
iosif.17  •  25 Octombrie 2017, 21:45

Gol senzational marcat de Achim

randoomoierul
randoomoierul  •  25 Octombrie 2017, 21:45

prostul ala cu mustata mai traieste ?????

100002473541087
Danut Ognean  •  25 Octombrie 2017, 21:43
Postat de iosif.17 pe 25 Octombrie 2017, 21:41

ognene, esti un prostalau batran si inutil

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

john_milne
john_milne  •  25 Octombrie 2017, 21:43

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

martinpen
martinpen  •  25 Octombrie 2017, 21:33
Postat de rakitic pe 25 Octombrie 2017, 21:32

Gazare, recunoaste ca te simti umilit de FCSB sau Steaua , cum vrei tu sa-i zici! Iar umilinta e atat de mare pentru ca echipa cu care tii tu ( cel mai probabil una din PLAY-OUT) nu se va mai ridica niciodata la nivelul FCSB!

Nu ai raspuns la intrebare... Despre echipa, ai mai zis asa si cu "hegemonia"... si v-a batut Astra, CFR si Viitorul...

  • 1
  • •••
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • •••
  • 42
Comentează