Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a alcătuit clasamentul final al play-off-ului » Surprize în lanț în lupta la titlu
0
Andrei Nicolescu spune că Dinamo a bătut palma cu un fundaș central
0
Fotografii istorice: Primul meci al României, la Istanbul, acum 112 ani » Victorie cu Imperiul Otoman, la 36 de ani după Războiul de Independență
0
Ratează Turcia - România, dar și un meci VITAL pentru lupta la titlu din Superliga!
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola și-a făcut rău singur! Din nou
0
Messi, gol din lovitură liberă în MLS! Răsturnare de scor la New York
0
Alvaro Arbeloa a bătut-o și pe Atletico: „Vă zic ce mi-a plăcut cel mai mult”
0
Mikel Arteta a primit două lovituri după ce Arsenal a pierdut prima finală a sezonului: „E o accidentare la gambă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
17
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
La doar 14 ani, Ruxandra Nedelescu impresionează nu doar prin talent și ...
GSP SPECIAL
Două conducte descoperite de Libertatea pe plajele din Constanța se varsă ...
Libertatea
Giani Kiriţă e unul din puţinii dinamovişti realişti care nu se îmbată cu apă rece crezînd că dacă lauzi nemeritat echipa şi jucători o faci să joace mai bine aşa cum cred unii *** şi aplaudaci de pe net.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
neahh nu se compara cu al 12 jucator al fcsb-ului si anume tudor, botosanenii pot sa-ti confirme.
orgoliului lui rednic ( ma scuzati)
bah us27mereusugatori, putea sa joace si in campionatu belgravistan, daca omu are valoare ce, iti interzice dreptu la munca ***, vezi ca voi ati adus jucatori de la retrogradate care sau dus in b anu asta: mihalcea de la fc brasov, hamroun si tudorie de la otelul, hai sa zicem si tade ca si cfr-ul care este in insolventa si daca nu-si primeau punctele inapoi se duceau si ei in divizia 2 asa ca nu mai macanii ca rata beata, noi am adus in limita posibilitatilor pentru ca suntem in insolventa si nu avem voie sa transferam jucatori pe sute,triliarde de euro, dar voi, *** ???care ati jucat in ucl de 3 ani si ati luat cat nu o sa mai i-a nimeni, voi de ce transferati paiate ??? Ai nostri: Cerniauskas,feussi,mevlja si gnohere au confirmat ca sunt jucatori de valoare dar la voi in afara de hamroun ala sunteti 0, noroc ca inca nu va baga *** si pe voi in insolventa ca dupaia ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai sa jucat bambilici dupa introducerea lui fai in locu orgoliului sau de al scoate pe feussi din echipa, fai ala e bezmetic, alearga cu capu in pamant de zici ca e magnet pentru monezile de pe strada, omu e mai mic si ca dopu de la sampanie, il faulteaza si 2 chistocuri de tigara , sper ca rednic sa-l vanda la iarna.
Are dreptate omul . Dinamo aka Rusinea Romaniei nu joaca absolut nimic.
ce are asta ma a mancat usturat !!!!da hopa ma vin o tu si baga bani..din clanta toti sunteti tari
Giany kirita este unul din putinii dinamovisti obiectivi și realisti
daaa, astia de acum nu fac blaturi si au valoare de UCL
Cand ai vostri mananca *** echipa,nu va convine... Dar cand cei de la Dinamo fac acelasi lucru,ii apreciati... Traiasca ipocrizia !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.