Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea numește cel mai bun atacant român: „Îmi place enorm”. Nu va fi în lotul lui Hagi
0
Înaintea barajului, Dorinel Munteanu are probleme mari de lot » Decizia luată în cazul lui Dennis Politic
0
Flavius Stoican, mesaj clar înaintea barajului împotriva Chindiei: „Trebuie să dăm uitării ce s-a întâmplat”
0
Pompiliu Popescu, 26 de ani la națională: „Ilie Dumitrescu a avut o luptă internă pentru a-și schimba condiția de rom” + Amintire cu Sabău care citea din Biblie despre sfârșitul lumii
2
Știri din fotbal internațional
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
„Chivu d'Italia” » Ce a făcut Sky Sport Italia pentru tehnicianul român
0
Antrenorul senzației FC Thun, dorit de o echipă din top 4 campionate europene
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Înapoi în 2021: Călătorii din autobuzul 100 din București, trimiși la ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Larisa randoom mai traiesti ??? ...esti bine ??? Nu aveti internet la terapie intensiva ??
Bine punctat:"MM Stoica carturar"!Mai bine ar publica un compediu despre cresterea ovinelor.Imi cer scuze ***acest lacheu *** baciului Jiji,a reusit sa le compromita regnul.Acest patruped,ca doar in genunchi poate sa stea,***,ca doar asta are in creier! Fenomenul Dinamo este greu de inteles pentru patrupede! Dinamo a fost,este si va fi cea mai iubita, respectata si mai cunoscuta si dincolo de granite. Hai Dinamo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Măi MM, intimitate ai când dai mâna cu Mânache !!!
dar unde sunt capetele dop de plută ale lui milne,travka,bakunin,khal37 și ale celora dimpreună cu dânșii?probabil servesc o pungă de pufuleți în comun cu ocazia zilei naționale!trecând peste asta,să dea Dumnezeu ca toți românii să fie fericiți,iar celor care sunt în lipsuri de diferite feluri,să-i miluiască!Grazie,magica Dinamo!
Asta e Romania, tara in care hotii, evazionistii si puscariasii sunt mai bine vazuti decat oamenii cinstiti.
Sa-l vedeti pe randoom ce coregrafie a pregatit de 1 dec ...si -a vopsit magarii cu lavabila rosie si albastra ...si acum defileaza pe ulitele satului ...este mare sarbatoate in racaciuni ..se bea apa din garla si se mananca corcoduse la gratar
La performanțele care le aveți voi în Europa, mi-ar fi fost rușine să mai ies din casă, darmite să-mi pun așa un nume!
haha...au aparut postacii culesi de NN de pe feisbuc!:)))) a trimis doar unul de dimineata!:))) steaua,rusinea fotbalului mondial de la patron pana la suporteri:))))))))
Rugam moderatorii sa deblocheza toti fcsbistii !!!
A fost la fel de clara ca cea cu City, am aflat a doua zi ce se dorea a se afisa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.