Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial
0
Nemaivăzut! Gol anulat pentru ofsaid în 90+13 în Portugalia - Croația: de ce nu a fost acordat, chiar dacă imaginile nu sunt clare
0
Final dramatic în Portugalia - Croația! » Lusitanii merg în optimi cu un gol marcat în 90+4! Urmează blockbuster cu Spania
1
Cristiano Ronaldo se va retrage de la echipa națională după Mondial
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
acum la Popa cum da fault ?? cand ala tine piciorul 2 secunde pe minge ?
Popa s-a aruncat în piscină!
aici busuladjici intra corect.. galben aiurea.. popa iar cerseste
cum sa-i dai fault lui popa cand nemernicul simuleaza cu orice ocazie???
Ce parere ai de faza cu presupusul fault la Filip asupra lui Popa?
mai corect e asta, Steaua joaca fara antrenor~!
pai asta e problema la arbitrii nostrii...ca in loc sa aplice regulamentul il reinventeaza. pe aceeasi gandire putea sa nu dea penalty ca era devreme. In mod normal nu e voie sa nu dai galben la penalty decat daca e vreo imprudenta absurda..nu un fault cat roata carului.
daca era corect popa lua galben pt cersit la faza aia.. nici vorba de penalty
alo baietii ?? astia care se plang de arbitraj,la 0-1,daca se dadea corect acel 11m la popa,erati pa,dar cand pui presiune reusesti,plus ca *** de filip ,trebuia sa ia vreo 2 galbene ,nimicu ala,steaua joaca execrabil,dar dinamo si mai si,oricum fara arbitrii,dinamo nu ar avea cum sa castige meciul asta,desi steaua joaca fara atacant
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.