Alte știri din fotbal
Străinul anunțat peste noapte șef în Superliga își expune planurile: „Nu vreau să cumpăr clubul. Rolul meu aici este altul”
2
Pancu, explicație ciudată pentru eliminarea cu Dinamo » Pe cine dă vina
2
Pancu a confirmat transferul fotbalistului de națională: „E la vizita medicală. Ne uităm de o lună la el”
2
Steaua - Csikszereda și Șelimbăr - Botoșani, ultimele două meciuri din play-off-ul Cupei României Betano » Prelungiri în Ghencea
15
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Ararat Armenia, pentru grupa Europa League! Ultimele informații din Bănie
9
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Anderlecht s-a desprins în Kazahstan
0
Toate rezultatele din manșa tur a play-off-ului Conference League
0
Ronaldinho a aterizat și va fi prezentat pe plajă la echipa lui Andrea Mandorlini
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
10
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Marian Godină și-a dat demisia din Poliția Română: „O senzație incredibilă ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
Lipseşte Crotalie, e la meci, urmăreşte cubul amplasat :)))
sa ne explice si noua reghe la final de ce dinamo nu misca o repriza apoi dinamo egaleaza......da-ti demisia
:):) CORECT .. CAM MUTE PRETENTII DE LA EL.. ARE CEVA DE FOTBALIST IN EL INSA..MAI E MULT PANA DEPARTE..
Bine, Rotariu! Ți-ai făcut treaba. :-)))
La munca ma, ca de-aia va platesc cu ora.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CUM NE PTIU DRACUIAM IERI.. IESE EGAL? :)
te fura arbitrii...jucatorii prea plini de ei...stanciu 0 barat azi....si le-a dat si gol pt ei...hamrun 0 barat....a aveuit atatea faze clare
PURIULEEEEEEE.. HAI CU MATUL LA... MANELIST :)))))000000000000
Reghe nu a învațat nimic din meciul precedent, la 1-0 păreau multumiți, complezenți . Dinamo de azi sunt slabi, daca ai pretenții sa ajungi in CL azi nu ai nicio scuza sa nu bagi 3 goluri. Insa mai e mult din meci ... Noroc ca Rotoariu e praf, dar nici cu Hamroun nu mi-e rusine :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.