Alte știri din fotbal
„Va fi unul dintre cei mai buni din România!” » Edi Iordănescu îl complimentează pe cel mai nou jucător al lui Pancu, dar avertizează: „Nu a reușit să se integreze”
0
Edi Iordănescu, reacție cum nu a mai avut până acum! Ținta este Filipe Coelho
0
Anunțul dinspre Rapid privind situația lui Alex Dobre
0
Veste bună pentru Nuno Campos: are un nou jucător la dispoziție
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de proporții: internaționalul francez ajunge Paris și semnează cu PSG pentru 50 de milioane de euro
0
Destinație exotică pentru fostul jucător din Superliga: prezentat oficial la noua echipă
0
Criza din Ceuta ar putea priva Barcelona de 4,5 milioane de euro
0
Cel mai scump transfer din istoria celor de la Real Madrid: Yan Diomande, rezolvat! » Suma uluitoare la care ar putea ajunge întreaga afacere
2
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
0
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
3
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Ce sa-le facem vasy tata, ei fac coregrafii la chipsurile lay's si la burger king, asta e potentialu lor maxim, asta e , ii intelegem ca doar ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
esti cealap la cap ?? Negoita in loc sa bage bani in echipa ca sa faca performanta el baga bani in galerie ca sa ce ?? nu vezi ca nu are nici o iota de logica, veziti mah de recolta ta si lasa gsp-ul pentru alti care au ceva de spus. Si inca ceva, nu spuneati voi ca Negoita e cel mai sarac din liga 1, ca nu are bani de o chilfa, acum cum facem noi coregrafii,etc.....are nuh ?? cata ipocrizie pe unii de iti vine sa crezi ca nici dunarea nu-i spala. Deh strugurii sunt acri nu-i asa vulpeo ??
corect,si coregrafia a fost copiata,felicitari voua ,cativa fani are asa ,dar aia adevarati,chiar daca si ea e o clona
Bine ca echipa ta stie sa faca coregrafii.. nu o sa ajungeti niciodata la nivelul lui Dinamo cand este vorba despre coregrafii.
M-ar impresiona daca ar face aceste coregrafii din proprii bani !!! Orice Galerie poate sa faca coregrafii atata timp cat primesc banii de la comducerea clubului.
Coregrafie de gradinita.... Ștefan cel Mare ... citate..... Ma bufneste ras. Penibili ca întotdeauna.
bah cap de melc, daca erati o echipa mare ne-ati fi batut si cu anti jocu nostru, Mourinho joaca asa meci de meci la Chelsea pentru ca asa poti castiga sau poti face egal. In plus, nu erati voi aia mari in clontz ca ne faceti, ca ne rupeti, ca ne dati de la 3 in sus, ***, etc :))))))))) hai las-o jos ca macane.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai degraba valahu e invidios pe apartamentu lui DUDU, in limba s-ar duce valah daca l-ar suna asa intamplator negoita sa-l felicite ca a castigat un apartament =))))))))))))))))))))) si sa nu mai sada sub scara blocului cu un telefonas nokia 1300 care culmea, uneori prinde net. =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lasa tu jocul ca aici era vorba de coregrafie...de echipe nu te lega,ca situatia este diferita
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.