FOTBAL » DERBY DE ROMANIA » STEAUA - DINAMO, DUMINICĂ, 21:30, DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO ŞI M.GSP.RO
Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
1
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: apariție total neașteptată la sud-americani!
0
Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii cer penalty în minutul 27
3
Cristiano Bergodi, înaintea meciului decisiv cu Dinamo Kiev: „Statisticile au arătat că noi am fost foarte buni”
0
Veste bună pentru Craiova! Viitoarea adversară din Liga Campionilor a făcut anunțul oficial
1
Lifestyle
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
`sunteti mai buni ca steaua` le=a transmis actionari?:)))) pe ce s-or fi bazand? ma rog sunt mesaje normale de incurajare, doar n-o sa le zica adevaru?:)))) asa poa sa le promit si 100 de miliarde de caciula, la asa risc minim sa dau banii as promite si eu:D
FORZZA DINAMO!!!
Daca jucati la fel cum ca,cu chiajna va batem la scor ;) o sa ne intanlim maine pe aici =)))) toate oile proaste tin cu real muiedrid :))))) cu toate ca barcelona are rosu si albastru la mentalitate si la istorie real muiedrid=steoaia !!!! Numai ratati peste tot unde te intorci...app se spune ca Romania este o tara proasta....daca majoritatea tin cu steaua cum sa nu fie ???? =)))))))))))))))))))=))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))))
care DERBY? Poate BLAT de Romania! Demult, Steaua si Dinamo erau mari rivale, dar de cand Gigi e nasul lui Borcea, sunt cumetri, si de cand patronii fac fotbalul in culise, si nu echipele in teren, toate meciurile Steaua-Dinamo se decid la sarmale intre patroni.
Becalisme pe Facebook : "Gigi Becali are o casa de vacanta pe Soare".........Valahul se roaga de el sa-i faca si lui una !
Goooooooooool Milito!
O sa plecati destul de devreme maine la somn, exact ca la ultimele doua meciuri.
Maine ramaneti fara cozi.
Vai mama lor de faliți ! Ofițerii ăștia de securitate și-au falimentat singuri clubul dar desigur de vina este Gigi Becali .
maine defloram mioarele...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.