Alte știri din fotbal
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
0
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Sorin Cârțu e ca Franz Beckenbauer: „Și dacă voiam să regizăm...” » Mesaj pentru Aurel Țicleanu
0
Știri din fotbal internațional
Șanse mari pentru Jovo Lukic la Mondial » Atacantul care a calificat Bosnia s-a accidentat și ratează turneul final
0
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
15
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Ia spune cuvantul "Bre" , sunt sigur ca nu iti iese decat BEHEHE!:)))
Pe un stadion micut, dintr-o gropita micuta, cu suporterasi frustrati si o echipa draguta cu multi amarati micuti ce-alearga dup-o mingiuta. Reclama la Dolce!
Cum sa se scoata si el ca doar a concurat impotriva unei Dacii la volanul unui Lamborghini? Sincer cu un asa antrenor, care se lauda la fiecare gol reusit, te poti astepta la esec cand ti-e lumea mai draga.
Bai spurcatule, jigodie tu niciodata nu o sa reusesti sa ridici capul deasuprea noastra. V-am calcat in picioare, ne-am batut joc de voi, v-am dat gol cu fundasul, ce dracu mai vreti ma? Oricum daca nu ai observat voi ati bagat autobaza, exact ca o echipa mica ati venit sa nu luati multe, dar pina la urma fotbalul se pacalesete o data de doua ori , nu o sa mearga la infinit. Acum ciocu mic si la cusca pina la primavara:) FORZA STEAUA
Pun pariu ca IQ-ul tau este egal cu numarul tau de la pantofi, sunteti o natie spurcata care va uraste o tara intreaga, slugile unui cioban incult! Asa o sa muriti, niste slugi la stana!
Se știe din 1948 și pana azi toți agramații sunt fanii lui FC RUȘINEA ROMÂNIEI 1948 .
bucurate ca tia cumparat arbitrii si tea facut erou ,in rest esti praf
Sunteti varza frate! Si ce daca am jucat 30 de minute, dar in alea 30 de minute am jucat fotbal TOTAL. Nimeni si nimic nu o sa ne opreasca din drumul spre titlul 24. Altii au cistigat campionate numai cu arbitrii(vezi Ce-fe-re). Oricum in momentul de fata ciocu mic jigodii spurcate. Of Doamne cit de mult va urasc jigodiile dracu'. Poate la anul il tineti tot pe Bonetti si intrati in B. Cini spurcati de p..... sa ne luati.
bai reghe sa-i multumesti arbitrului. tu ai vazut cum a stat echipa in teren, in prima ora de joc?! dar de tanase sau de pintilii ce zici?! la dinamo ma asteptam sa fie muci dar voi ati fost slabi rau de tot. daca stau bine sa ma gandesc nu cred ca sezonul asta ati castigat corect mai mult de 4-5 meciuri, cu impiedicatii aia umflati de presa.
Chiar asa? A ajung Gazeta Sporturilor sa redea in intregime un interviu luat la Digi Sport?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.