Alte știri din fotbal
Poli Timișoara, pregătită de Liga 2 » Victorie în ultimul amical din cantonament
0
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
0
Ce au spus englezii de la Lincoln City la prezentarea lui Andrei Coubiș: „L-am remarcat într-un campionat de categoria a 6-a”
0
La 18 ani de când Grigoraș îl trimitea la șah, Semeghin s-a întors din Anglia și a intrat peste antrenor în vestiar: „Păi cum profesore...”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul număr 3 mondial și câștigător de US Open este acum fotbalist în Austria! „Să lupte pentru postul de titular”
0
Ar fi mutarea verii în Serie A! Chivu e „all-in” pentru transfer: cât trebuie să plătească Inter
0
Incredibil! Ce a făcut Leandro Paredes la 5 zile de la ieșirea animalică la adresa jucătorilor Spaniei » „Mi-am spus: «Cred că înnebunesc»”
0
Debut pentru Jose Mourinho » Ce au făcut Barcelona și Real Madrid în primele amicale ale verii
0
Lifestyle
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
0
Ferran Torres și Marcos Llorente, surprinși în ipostaze tandre pe iaht în Ibiza. Controverse în rândul fanilor
9
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
19
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
la fel a fost si la botosani
*** asta cel mai slab om de pe teren. La fiecare faza a oprit meciul cate 2/3 minute, sta prea mult la parlamentari cu jucatorii, fluiera tot ce zboara, apoi a prelungit doar 4 minute...elite class pe naiba
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
=))) ai drepate
Nu reușim sa batem o echipa evident limitată, oricât s-ar supara cineva. Si vine Astra iar apoi ASA si Rosenborg. Nasol.
daca o sa cauti cuvantul a se tavali in dex.. o sa gasesti imagine cu Adi Popa.. :))
De ce nu-i demn?
Rezultat mult peste asteptari . Acum celebreaza astia 24 de ore .
si Melja
Tade a dat 18 goluri sezonul trecut ?????
***,măcar dacă se termina 1-1...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.