Alte știri din fotbal
Angajatul lui FCSB și un fost patron de club, în spatele dubelor cu mesaje conspiraționiste din fața Palatului Parlamentului
3
Suporterii au fondat un club în Liga a 4-a, după ce echipa orașului a intrat în faliment: „Am preluat un nume, o stemă și responsabilitatea de a le onora”
0
Daniel Bîrligea a decolat azi spre Italia cu lacrimi în ochi: „Sper să nu fi dezamăgit pe nimeni”
28
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
1
Știri din fotbal internațional
Aston Villa, la un pas de transferul lui Nicolas Jackson » Chelsea îl vinde pe senegalez cu 70 de milioane de euro
0
Și ei l-au vrut pe Bîrligea! Nu doar Frosinone a fost pe urmele atacantului
3
Raheem Sterling riscă până la doi ani de închisoare
0
Acuzații grave la adresa lui Istvan Kovacs: „A făcut asta pentru că suntem echipă israeliană!”
7
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
GALERIA DINAMOVISTI INCURAJEAZA ECHIPA ..TARANII FCBISTII FLUIERA ..LE-A FACUT GEORGE INSTRUCTAJU ..CU DOUA FLUIERA SAU CU UN DEGET IN GURA ..?SA DEA UN CAREU SA VEDEM CE DEGETA U IN GURA CAND FLUIERA
Ce ai vrea sa faca,dragoste ?:))))
frumoasa ultima poza, dinamovistii sunt alaturi de echipa lor, stelistii sunt aia cu..."Steaua pana la moarte"...ne-am lamurit si de expresia asta
Iar pierd cainii insolventi.
Ba baiatule tii se pare tie . Romania nu mai exista decit pe hirtie la NATO, UE , ONU . Spiritul ei nu mai exista . E vorba de EXOD . Tinerii din ziua de azi refuza sa devina rezevisti . Polonezii sunt mindri de rezervistii lor . Eu sunt de moda veche . Sunt rezervist . M-au invatat comunstii sa trag si cu TT-ul si cu AK-ul si cu T 34 .
Asistența de pe Arena Națională este una sub așteptări. Cu toate acestea, să observăm jumătatea plină a paharului: suporterii lui Dinamo.
bichonii se musca intre ei :)
ce e ma cu vestele alea low cost care arata ca naiba?
exact :))
eu cred ca vestele acelea albe din hartie sau din ce ar fi fost e diversiune ..au stiut ca nu pot intra cu ele si a pus in fata ce nu aveau voie si surpriza vine de unde nu se asteapta nimeni ..ma intreb ..NU MERITA BECALI CU MM SA PRIMESCA COREGRAFIE IN LOC DE "DOAR DINAMO BUCURESTI " CEVA XENOFOB ,URA DE RASA ,MESAJE CARE SA-I SCOATA CATIVA AN DIN EUROPA ?S-AU PURTAT MARLANESTE CA BERBECIILUI IN CALDURI ..NUMAI CA GEORGE DE FRICA CA V0-A RADE TOTI DE EL CA NU ARE SUPORTERI SI GALERIE ..NR SUPORTERILOR DINAMOVISTI IN MECIUL DIN SEARA ASTA E NET SUPERIOR FCBISTILOR ..SE ZGARIE PE OCHI ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.