Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Cum dracu se nasc asa prostalai? Serios intreb,astia nu stiu cum respira de atata prostie.
Valahul si clonele sale fcsbiste au promis ca realizeaza si ei o coregrafie superba in fata tastaturii si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. hei, hei!
Dinamu NU REPREZINTA NIMIC IN FOTBALUL INTERN SAU(MAI ALES!!!!!!!!!)INTERNATIONAL!!!!!Cohorta aia de pui de militieni,nu fac decat sa dovedeasca ca si melitiienii,faceau copii!!!!!Din NEFERICIRE!!!!!!In NICI UN CAZ nu dadeau voie nevestelor sa-i ....nasca!!!!II FACEAU EI !!!!Era sarcina de SERVICIU,NU????!!!???Ca E SI EI ....OAMENI !!!!Sau CATEI????Naiba mai intelege!!!!!
rusine europeana, primul club din europa ce interzice coregrafia adversa ca ei nu au fani la derby, prapaditilor, se vede si dupa 11-le de start ca e disperare la lanosi, a redus JJ presiunea la zer, daca bate dinamo azi adio cu echipa asta steaua fesebe fecesebe sau cum s-o numi ea! liber la toti!
Oierii tot oieri raman!RUSINE CIOBANILOR!Daca voi nu aveti suporteri lasati-ne pe noi sa facem ceva frumos pt tribuna !Se stie ca suporterii dinamovisti fac cea mai buna coregrafie din lume!
Trebuie sa sustinem echipa lui nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic nu avem timp acum sa pregatim coregrafii in curand aniversam doi ani de cand detinem marca becalifera si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
nu te supara ,ce consumi?
trol alert. ti-as da o lectie de viata dar tu nu ai viata...ar fi o lectie irosita.
o iei sus, ofensiv! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
caaaaci cuuuu noi esteeee dumneeeezeeeuuu!:))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.