FOTBAL » DERBY DE ROMANIA » STEAUA - DINAMO, AZI, ORA 21:30, ÎN DIRECT LA DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
si eu ce-am spus? are si dinamo sansa ei...
Se pare ca si drunk_driver, este micul Nostradamus.
:))) Asta este o stire capcana. Pey Steaua nu are in galerie Ultrasi , doar spargatori de seminte. Daca bate Dinamo incepe apocalipsa la Steaua .
M-am sculat daracaca=))
Se pot intampla multe, depinde si de pregatirea de iarna.;)
Dxixi Menumorum te-ai sculat ? :))
Burebista nu doarme
pai in seara asta, noi o sa fim hingherii ! =)))))
Dacă batem, nu mai vezi un câine după meci pe GSP, o să vedeți !
daca asta e parerea ta sincera, inseamna ca te uiti degeaba la fotbal. steaua joaca si joaca bine. dinamo nu prea joaca,drept dovada si locul lor din clasament.sigur, un derby este deschis oricarui rezultat si stiu asta, nu merg la sigur pe victoria stelei. merg pe jocul echipei, care e mai bun decat al lui dinamo. dar sa spui ca bate dinamo, e rautate. parerea mea e ca steaua e favorita.....51% iar dinamo 49 % ! sincer, imi e frica de meciul asta. la derby-uri dinamo se mobilizeaza. dar mizez pe echipa si pe faptul ca tot 11-le a fost odihnit o saptamana !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.