Alte știri din fotbal
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Start în repriza secundă!
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
0
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Drăgușin are o intervenție la limită
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
In primul rand felicitari baietilor pentru accederea in semifinale!iar in al doilea rand nu au fost umiliti,domnilor de la GSP,ci au fost invinsi!in rest...numai bine!
Fratilor, lasati rautatile deoparte si admirati frumusetea fotbalului pur... Si daca as fi fost eu in poarta si tot as fi admirat frumusetea asta de gol de sute de ori in reluare... Asta inseamna sa joci fotbal cu placere !!! Asta vreau sa vad cand ma uit la fotbal (fie el si futsal)! ASTA ESTE MARIA SA FOTBALUL SI DE ACEEA IL IUBESC!!! DIXIT
felicitari baietilor ca au ajuns in semifinale. asta conteaza.
Cam tarziu baieti, sport.ro a dat stirea asta de sambata.
1. Falcao nu e la primul procedeu de genul asta.. daca umblati putin pe youtube o sa vedeti ca a mai facut cel putin o data aceasta faza. 2. 12-0 cu Brazilia nu e atat de rau pe cat suna... am vazut scoruri si mai mari de atat. Forza Metropolis :P
Celor care au ceva rau de spus...le recopand sa intre pe cocalari ro. Nu au baietii nostri cum sa se puna cu brazilienii. Totusi e bine ca au ajuns acolo. Ar trebui sa ii felicitam si sa-i incurajam. E extraordinar sa fi in primele 4 echipe din lume. E extraordinar sa invingi Argrntina . Si e extraordinar sa participi la un Campionat Mondial. Asa ca taceti , nu mai comentati!!!!!!!! Oare e mai bine sa nu existi (deci sa nu ajungi la un turneu final)decat sa pierzi la un scor mare???
anonim te faci de ras. campioana mondiala e Brasilia de un an de zile.
campioan mondiala la futsal e Spania, insa pentru deontologii de la gsp amanuntele nu conteza
E o comportare extraordinara si neasteptata a baietilor nostri la acest turneu. Nu cred ca se justifica un astfel de articol bascalios. Dar atat pot unii "jurnalisti" de la noi. Felicitari tuturor celor care au participat la acest turneu. Mie mi-ati adus multa bucurie.
12-0 ... e adevarat ca scorul este mare, dar daca am echivala cu jocul pe un teren normal de fotbal, ar fi cam 4-0. parca nu mai pare asa de mare. scorul nu reflecta difernta reala dintre echipe. ai nostri sau speriat numai cand au aflat ca joaca cu brazilia iar cand au mai si primit un gol din primul minut au ramas simple jaloane pt brazilieni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.