Comentarii (27)
smdb
smdb  •  02 Noiembrie 2022, 12:33

Fiti voi siguri ca ciobanul stie ca Ciobi a promovat-o pe Otopeni in '08 sau cate meciuri fara invrangere a avut la ASA Mures acum 10 ani :)))) Chiar asa penibil sa fii sa insinuezi ca Jijel e un om ce ia decizi rationale bazate pe date? :))))) Jiji l-a ales pe Ciobi pentru ca aia i-a spus duhovnicul la rugaciunea de seara, v-a spus-o chiar el cu subiect si predicat, nu va mai umpleti de penibil :)))))

elefterie
elefterie  •  02 Noiembrie 2022, 12:17

În anul 2015, echipa ASA Tg. Mureș condusă de Ciobotariu, juca acasă cu titlul pe masă contra unei echipe retrogradate (Oțelul Galați) , neplătită de trei-patru luni, și nu a fost în stare să câștige!! Să fi "decis" titlul chiar jucătorii echipei mureșene, iar -exact ca în filmele cu mafioți, că de n-ar fi nu s-ar povesti- Gigi din închisoare să fi dirijat prin mijloace neortodoxe (!!) titlul spre Fcsb? (ăsta să fie motivul că Gigi nu a apreciat niciodată vreo contribuție semnificativă a lui Gâlcă la "tripla istorică"? ). Prunea avea să spună mai târziu că acela a fost momentul în care Liviu Ciobotariu ”a plâns ca un copil” și a prevestit decăderea FCSB-ului... "O rană care nu se vindecă niciodată" s-a mai concluzionat prin presă. Acum se pune întrebarea, o avea Gigi leac pentru rana lui Ciobotariu?

v1ad
v1ad  •  02 Noiembrie 2022, 12:10

"6. A ocupat locul 2 cu ASA, aceasta fiind cea mai bună clasare pentru o nou-promovată din istoria Ligii 1 (excluzând echipele înscrise direct)." E amuzanta paranteza aceea. Puteti numi echipele de partid, nu e rusine. Rusine e sa tineti si acum cu ele.

adriann_
adriann_  •  02 Noiembrie 2022, 12:05

Ciobotariule, INTREABA-L PE RATA :))

dinamo100
dinamo100  •  02 Noiembrie 2022, 12:00

Ciobi si-a cladit o carte de vizita frumoasa ca antrenor. Oare e atat de *** sau dornic de bani ca sa accepte sa lucreze pentru Becali?! Tind sa cred ca nu, dar ramane de vazut.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ciprianiliescu
ciprianiliescu  •  02 Noiembrie 2022, 11:49

Inca unul compromis....deși eu cred ca nu va veni știind situația

elgabri
elgabri  •  02 Noiembrie 2022, 11:48

Ciobotariu are sansa sa si faca praf cariera de antrenor !!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează