Comentarii (27)
odoacru
odoacru  •  02 Noiembrie 2022, 13:29
Postat de John_Doe pe 02 Noiembrie 2022, 13:11

Ciobotaru e slab, nu are ce să caute la Steaua. În plus, ***

Nici nu are cum sa antreneze Steaua, oprita e acolo.

therealreddog33
therealreddog33  •  02 Noiembrie 2022, 13:14

Ciobi e dinamovist. Eu nu cred ca va merge la Steaua, indiferent ce scrie GSP. Mai ales ca ar "lucra" cu unul ca Jiji. Și da, nu am greșit numele echipei, pentru mine e numele corect :)).

John_Doe
John_Doe  •  02 Noiembrie 2022, 13:11

Ciobotaru e slab, nu are ce să caute la Steaua. În plus, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalin.mocanu
catalin.mocanu  •  02 Noiembrie 2022, 13:05

Are Ciobi încredere ca isi va gasi loc de munca dupa ce va sterge Gigi pe jos cu el! Parca Petrea a iesit cu imaginea cel mai putin sifonata dupa experienta umilitoare de la FCSB. In rest, s-a cam ales praful de toti. E clar ca de la FCSB pleci mai rau decat ai venit. Fiindca arati ca nu ai demnitate, ca te intereseaza doar banii. Si fiindca te lasi umilit. Si fiindca trebuie sa stai langa MM Stoica.

stefdomi
stefdomi  •  02 Noiembrie 2022, 12:48
Postat de elgabri pe 02 Noiembrie 2022, 11:48

Ciobotariu are sansa sa si faca praf cariera de antrenor !!

Are șansa să antreneze o echipă de top, în Europa și să câștige de 2-3 ori mai mulți bani ca la Voluntari, motive bune pentru orice antrenor de genul lui (ce cariera de antrenor are așa mare ca s’o facă prac?!?). Numește un singur antrenor care și’a făcut praf cariera antrenând’o pe Steaua!

ED_BAD
ED_BAD  •  02 Noiembrie 2022, 12:45
Postat de ciprianiliescu pe 02 Noiembrie 2022, 11:49

Inca unul compromis....deși eu cred ca nu va veni știind situația

E, na...?! Dica nu stia la ce vine? Nu au stiut toti care au venit si stiu toti care vin... ?! Nu il prea agreez pe Neagoe ca persoana si ca antrenor (si nu am neaparat o justificare pentru asta) dar a aratat ca are demnitate. Respect pentru el!

ED_BAD
ED_BAD  •  02 Noiembrie 2022, 12:41
Postat de dinamo100 pe 02 Noiembrie 2022, 12:00

Ciobi si-a cladit o carte de vizita frumoasa ca antrenor. Oare e atat de *** sau dornic de bani ca sa accepte sa lucreze pentru Becali?! Tind sa cred ca nu, dar ramane de vazut.

Si Dica stia la ce vine. Si a venit...

oncica07
oncica07  •  02 Noiembrie 2022, 12:39

Funy:)))) e casting pt *** la "palat"...asta mai are un argument,in afara rezultatelor stratosferice cu otopeni,botosani,clinceni whatever alte comune..11. E un yesman perfect,de neclintit in devotamentul fata de *** egal ca e un primar sau cioban..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ED_BAD
ED_BAD  •  02 Noiembrie 2022, 12:39
Postat de smdb pe 02 Noiembrie 2022, 12:33

Fiti voi siguri ca ciobanul stie ca Ciobi a promovat-o pe Otopeni in '08 sau cate meciuri fara invrangere a avut la ASA Mures acum 10 ani :)))) Chiar asa penibil sa fii sa insinuezi ca Jijel e un om ce ia decizi rationale bazate pe date? :))))) Jiji l-a ales pe Ciobi pentru ca aia i-a spus duhovnicul la rugaciunea de seara, v-a spus-o chiar el cu subiect si predicat, nu va mai umpleti de penibil :)))))

S-a pogorat duhovnicul direct in el.... si i-a dat gandul cel bun... Nu inteleg ce e de ras sau ce nu intelegeti! :))

ED_BAD
ED_BAD  •  02 Noiembrie 2022, 12:37

Adevarul e ca a facut ceva performante, in special alea de la Targu Mures, cu o echipa care dadea spaga dirct la seful CCA, in elicopter... :)) A facut performante in urma carora a ajuns la puscarie un sfert din conducerea clubului si a CCA.... :)) Cred ca nici nu era nevoie de antrenor la Targu Mures, puteam sa antrenez si eu, la ce sfori se trageau! Nu zic ca e un antrenor rau, dar nici performante reale nu are....

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează