Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
fiind in cadere libera normal ca va fii greu de oprit.
Nicio echipa din Romania nu ar putea pastra "strocul" cu 12 jucatori importanti lipsa. Pe masura ce vor reintra absentii Dinamo va fi din ce in ce mai greu de oprit.
Nu-i mai plînge-ţi pe Dinamo că ne dau şi nouă lacrimile. Faptul că Dinamo are rezerve precum Mitea, Ze Kalanga sau Vranjkovici spune deajuns ca să mai comentăm şi noi în plus. Dacă tot a-ţi deschis discuţia de ce nu vorbi-ţi şi de Oţelul care din 11 titulari are 7 lipsă şi joacă cu jumătate de echipă de la tineret - Marian Cârjă – contractură musculară - Samoel Cojoc – operat la genunchi - Robert Elek – răcit cobză - Cosmin Gârleanu – entorsă de genunc
cedryc nu e greu e doar purul adevar Sal n00b ;) :)
si asta e, lipsesc 3 jucatori din primul 11. la pretentiile de champions league si la lotul cu care ne laudam, nici nu trb sa invocam absentele. cei care intra trb sa joaca la fel de bine. nu au scuza daca pierd meciul, noi nu suntem steaua sa ne plangem la gsp.tv ca ne lipsesc jucatori.
andrei........e greu sa fi frustrat nu????cred ca daca ar durea....ai fi tot spitalizat...asta e
parerea mea ca ar trebui sa joace dragos grigore in locul lui Moti si Musat in locul lui Simao pt ca Moti si Simao sunt parca la un cartonas de suspendare.
arbitri sa ii publicati si observatorul ,ei sunt cei care hotarasc soarta meciului.
joaca arbitri si comisiile frf pentru ei. eu propun, daca pierde dinamo, sa se rejoace meciul de cate ori e nevoie, ca sa castige dinamo. eventual mai joaca odata cand au tot lotul valid. sau sa se mai faca un regulament pentru ei, cum ar fi: daca un jucator al lor ia rosu, sa nu iasa de pe teren ci sa aiba dreptul sa mai bage un jucator, echipele care joaca impotriva lu' dinamo au voie sa dea gol doar cu capul si numai de la minim 40 metri, la 3 cornere pt dinamo au dreptul la un penalty...etc
scoateti pantofii zburatoti . . .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.