Alte știri din fotbal
Andrei Vochin, detalii despre momentul înspăimântător cu Mircea Lucescu: „Operațiunile de resuscitare nu au mers din prima”
0
Șeful clubului din Superliga îl DESFIINȚEAZĂ pe Prunea: „O figură tragicomică a fotbalului românesc, dacă tastați numele lui pe Internet...”
0
Daniel Pancu a făcut calculul, în direct: „Cu punctele astea luăm titlul! Se petrece un fenomen ciudat în Liga 1”
0
Gigi Becali: „Gică Hagi numai pe el îl va pune căpitan”
1
Știri din fotbal internațional
Încă 8 zile până la ”Clasicul” Ligii » Mbappe vs Rummenigge: „Dacă o poate bate cineva pe Bayern, noi suntem aceia”
0
Imagini de senzație! Au promovat în Serie B după 26 de ani și au scos 30.000 de oameni în stradă
0
Revenire pentru echipa națională care nu jucase niciun meci oficial din 2019
0
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
M-ai prins. Asta e specialitatea mea, băiatule. Goluri de la jumatea terenului, cu poarta goală. De-aia si am slăbiciune pentru Heather, dar si pentru Budescu, in mod aproape egal.
Lovituri la distanta, cu manta...by Vardy.
Bine punctat!
Iartă-ma ca îndrăznesc, dar știi bine ca relația dintre noi s-a bazat mereu pe sinceritate: greșești. Barcelona este cunoscuta ca si CSA-ul Vestului. Si nu cum eronat spui aici, B-Boy. Respect.
Tu vorbesti de prejudicii , ***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exista cluburi de fotbal si consignatii de fotbalistii....in urma articolului rezulta ca Fcsb e cea mai de succes consignatie de fotbalisti din Romania....
Nu degeaba e supranumita Barcelona Estului...
Se putea sa nu gaseasca ghesepe un clasament sa ne spuna cat de buni sunt ***??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bastenitos, ziaristul vrea a spune ca - într-o eventuala grupa Champions cu Zvezda si kievenii, FC Nea Gigi ii zvânta in bătaie. "Dimineața, la prânz si seara", asa cum bine zicea al nostru Prieten Dispărut. Ca tare mi-e dor de el. Sa nu uit sa merg la dentista (blonda, poloneza) sa imi aranjeze lucrarea, ca - cine știe - încep si fac ceva gesturi inferioare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.