Comentarii (96)
fcu1948
fcu1948  •  18 Februarie 2017, 12:01
Postat de eugen76_pan pe 18 Februarie 2017, 09:59

***,te asteapta marin ajica sa-i faci o dreapta cu gura..iti face echipa la anul :)))))))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fcu1948
fcu1948  •  18 Februarie 2017, 11:52
Postat de timm pe 18 Februarie 2017, 01:04

Vezi sentinta din procesul mititelu vs rotaru(intre cele 2 Craiove) http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/s-a-decis-unde-este-palmaresul-universitatii-craiova-detalii-surprinzatoare-din-motivarea-tribunalului-bucuresti-15103479

Mai documentează-te, în procesul respectiv SRL-ul lui rotărel, adică SC Clubul Sportiv U Craiova fost SC Blue Lions Capital, NU ARE CALITATE PROCESUALĂ. Pe înțelesul tuturor, csu clona NU ESTE PARTE ÎN PROCES. Asta în condițiile în care respectiva speță este departe de a fi tranșată în mod irevocabil, sentința Curții de Apel fiind atacată cu recurs.

eugen76_pan
eugen76_pan  •  18 Februarie 2017, 09:59
Postat de darkdark pe 18 Februarie 2017, 09:31

:))) Ba cat de greu o fi sa intelegeti ca in procesul ala clubul lui Rotaru nu a fost implicat?

***,te asteapta marin ajica sa-i faci o dreapta cu gura..iti face echipa la anul :)))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

eugen76_pan
eugen76_pan  •  18 Februarie 2017, 09:57

STIINTAAAAA IUBIREA MEA,TE VOI IUBI MERU ..MAI MULT DECA INIMA!aleeeeeeeeeeee aleeee aleee aleee laaaa laaaa laaa CS UNIVERSITATEA CRAIOVA!!! STIINTAAAAA IUBIREA MEA,TE VOI IUBI MERU ..MAI MULT DECA INIMA!aleeeeeeeeeeee aleeee aleee aleee laaaa laaaa laaa CS UNIVERSITATEA CRAIOVA!!! STIINTAAAAA IUBIREA MEA,TE VOI IUBI MERU ..MAI MULT DECA INIMA!aleeeeeeeeeeee aleeee aleee aleee laaaa laaaa laaa CS UNIVERSITATEA CRAIOVA!!!STIINTAAAAA IUBIREA MEA,TE VOI IUBI MERU ..MAI MULT DECA INIMA!aleeeeeeeeeeee aleeee aleee aleee laaaa laaaa laaa CS UNIVERSITATEA CRAIOVA!!!

eugen76_pan
eugen76_pan  •  18 Februarie 2017, 09:57

STIINTAAAAA IUBIREA MEA,TE VOI IUBI MERU ..MAI MULT DECA INIMA!aleeeeeeeeeeee aleeee aleee aleee laaaa laaaa laaa CS UNIVERSITATEA CRAIOVA!!!

darkdark
darkdark  •  18 Februarie 2017, 09:31
Postat de timm pe 18 Februarie 2017, 01:04

Vezi sentinta din procesul mititelu vs rotaru(intre cele 2 Craiove) http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/s-a-decis-unde-este-palmaresul-universitatii-craiova-detalii-surprinzatoare-din-motivarea-tribunalului-bucuresti-15103479

:))) Ba cat de greu o fi sa intelegeti ca in procesul ala clubul lui Rotaru nu a fost implicat?

timm
timm  •  18 Februarie 2017, 01:04
Postat de darkdark pe 17 Februarie 2017, 22:49

Bha dar una peste alta ai si o teorie corecta, aia cu preluarea brandului. Ce bramd a preluat Rotaru ca din ce stiu eu nu are nici unul?

Vezi sentinta din procesul mititelu vs rotaru(intre cele 2 Craiove) http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/s-a-decis-unde-este-palmaresul-universitatii-craiova-detalii-surprinzatoare-din-motivarea-tribunalului-bucuresti-15103479

para.para
para.para  •  18 Februarie 2017, 00:59
Postat de vasy86le pe 18 Februarie 2017, 00:11

De ce tot insistati cu steaua? daca instanta a decis ca nu mai au voie sa foloseasca numele astea, voi de ce tot insistati cu steaua?

Pentru ca sunt *** lui ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vasy86le
vasy86le  •  18 Februarie 2017, 00:11

De ce tot insistati cu steaua? daca instanta a decis ca nu mai au voie sa foloseasca numele astea, voi de ce tot insistati cu steaua?

observator_federal
observator_federal  •  17 Februarie 2017, 22:54
Postat de darkdark pe 17 Februarie 2017, 22:37

Pai tu vorbesti mah de scamatoriI facute de FRF cand sustii o echipa inscrisa direct in liga doua chiar de FRF si promovata fara drept de promovare prin modificarea regulamentului de organizare a competiei in timpul desfasurarii campionatului tot de FRF? Clubul lui Rotaru a fost facut in 1948 sau "peste noapte " in 2013 la Mogosoaia ?

Aduceti-va aminte ce incredibila a fost la inceput afirmatia lui Sandu ca la Craiova poate sa mai activeze si alta echipa, ba chiar o alta Universitatea! Atat de mult au vrut sa-l pedepseasca pe Mititelu (auzi, dezafiliere, parca-l scoteau in afara legii) incat au apelat la toate trucurile posibile, inclusiv inscrierea direct in Liga a II-a, ca sa nu se trezeasca cu toti oltenii pe cap. Asta a fost ... si nu, cum sugereaza unii, ca CSU ar fi fost ajutata in campionat de catre cei doi prezidenti. Dimpotriva, in "buna traditie" a oficialilor din Bucuresti, Craiova a fost furata de cate ori a fost posibil - de pilda anul trecut a jucat in Play-Off desi avea trupa buna. De-asta, maine, echipa lui Gigi Becali va fi primita cu maxima ostilitate.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10
Comentează