Comentarii (371)
 •  15 Martie 2008, 19:45

dl iancu ar trebiu sa fie inchis intrebatilcum a facut avere si de unde are atatia bani balkan petroleum spaga e mare cat amituit sa nu ajunga la inchisoare comenteaza doar prosti inainte de fiecare meci si dupa se ia de oricine poate a fost penalty poate nu dar de ce nu se comenteaza si atunci cand sunt avantajati sa recunoasca sau cel mai bine sa recunoasca jucatorul daca a fost fault sau atacantul

 •  15 Martie 2008, 16:03

am fost la meci ce sa mai zic penalty clar pt Bistrita iar pt Dinamo o inventie de albitru l-au injurat aproape toata lumea pe Borcea si pe Turcu aflati in tribuna dupa ce la inceput i-au aplaudat.Sa vedem acum ce va face Lupescu in ce liga il va trimite pe acest albitru poate rezerva lui Tudor .Speram ca Lupescu va face dreptate si va uita ca este dinamovist.Daca nu sa ne spuna sa nu mai mergem pe stadioane sa vedem circ si bataie de joc de echipele mai mici

 •  15 Martie 2008, 14:37

bravo ba hategan.. ink cateva meciuri si iti iei masina si ksa...

 •  15 Martie 2008, 13:47

daca acel unsprazece metri se dadea ptr Bistrita era durere mare,dar daca sa dat ptr dinamo e doar o gresala,pe care dinamovistul lupescu o digera mult mai usor

 •  15 Martie 2008, 13:31

sa nu divagam cu staua, clujul sau altele. la faza din primul minut Moti pune mana drepta clar si il impinge pe bistritean, la penaltiul lui dinamo cei doi nu par in contact. incep totusi sa cred din ce in ce mai tare in faptul ca arbitrii SUNT BLAT.

 •  15 Martie 2008, 13:23

Nu au nici un sens comentariile astea>dinamovistii vor spune ca a fost iar ceilalti ca nu.Eu personal am vazut ca Bratu a fost tinut si tras de tricou(a se vedea si gestul arbitrului care chiar aceasta infractiune o arata).Noi vedem zeci de reluari si avem opinii diferite,dar avem pretentii de la arbitrii ca in fractiuni de secunda sa se pronunte de fiecare data corect.

 •  15 Martie 2008, 12:25

pai ce sa mai zici frate i-au furat pa bistrita pa fata pai ala nu o fost nici un penalty mai tata sa vede clar ca dinamo e avantajata pai tata daca merita bistrita sa castige pai lasa-i tata sa castige.

 •  15 Martie 2008, 12:07

Dar de penalty-ul din prima repriza la Bratu,de ce nu pomeniti nimic?

 •  15 Martie 2008, 12:06

am vazut meciul de la reghin,eram in tribuna chiar pe partea unde a fost contactul ,nici vorba de 11 metri,furt pe fata!

 •  15 Martie 2008, 12:04

de unde penalty,furt pe fata,nici makar actor bun nu e

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 38
Comentează