Comentarii (30)
randoom_._
randoom_._  •  27 Februarie 2016, 10:25
Postat de ottobraun pe 27 Februarie 2016, 10:22

pacat ca desfinteaza armata fcsPitesteanca -Domnesti aveam circ gratis zilnic , il mai vedeam pe ciripanzeus cum sare pe pereti la palat , a fost distractiv !

corect,nimeni nu regreta ca se desfiinteaza cefura cluj aka the blatistii. cu alea minus 10 puncte,aveti sanse zero sa va salvati de la retrogradare. petrolu si cefura cluj se duc direct in liga a 2-a.

ottobraun
ottobraun  •  27 Februarie 2016, 10:22

pacat ca desfinteaza armata fcsPitesteanca -Domnesti aveam circ gratis zilnic , il mai vedeam pe ciripanzeus cum sare pe pereti la palat , a fost distractiv !

gizeh
gizeh  •  27 Februarie 2016, 10:17

mere ,la aricii din groapă

940266122670717
Dragos Dumitrescu  •  27 Februarie 2016, 10:15

In seara asta dupa 22.30 *** o sa fie vedeta.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  27 Februarie 2016, 09:56
Postat de botizann pe 27 Februarie 2016, 08:51

Ii bate Iasi azi si le da 6 puncte inapoi in play-off ...6>1.5

acuma sincer,dupa ce te-ai facut de rusine si ai spus ca bate Steaua lejer pe voluntari,***. tu nu intelegi ca,sezonul regulat chiar nu conteaza,chiar sumudica a spus asta,idolul vostru,***. pai in cea mai catastrofala situatie,bate iasi si castiga astra,sunt doar 5 puncte distanta in playoff intre Steaua si astra. deci sezonul regulat nu conteaza. playofful conteaza.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  27 Februarie 2016, 09:52
Postat de baba_yaga pe 27 Februarie 2016, 09:41

Vai, mama voastră! Primul lucru pe care l-am observat imediat după ce am intrat la voi pe forum a fost masacrul / cenzura de tip bolshevik la care ați supus comentariile userilor!! Dacă ați pierdut (și continuați să pierdeți) teren în fața altor forumuri sportive, acest lucru se întâmplă doar din cauza celor care conduc această redacție. Să vă informeze cineva că, între timp, ași intrat (vrând-nevrând) în 2016. Felul în care vă înverșunați să ne călcați în picioare libertatea de exprimare sper să vă aducă, cât de curând, sfârșitul. Nu (mai) meritați să existați, v-ați anulat dreptul de a ne face pe noi, userii care v-au făcut audiență atâția ani, să ne mai pierdem timpul comentând pe acest deja sinistru / comunist forum. Pe zi ce trece, numărul celor pe care i-ați dezamăgit / scârbit crește tot mai mult iar, în caz că n-ați observat, marea majoritate s-au mutat pe Digi. Chiar am făcut un mic experiment și, la sfârșitul lui, am constatat (cu stupoare) că același text postat pe ambele forumuri a fost tratat diferit. Pe gsp (cu litere mici) acesta a fost, pur și simplu, maltratat / presărat cu "steluțe" în timp ce, pe DIGI (cu litere mari) totul a fost considerat OK !!

fals,pe gigisport pur si simplu iti blocheaza contul si te banneaza. aici pe gsp nu o sa vezi asa ceva niciodata. mai pe romaneste, gigisport este un fel de comunist,ai gresit,te baga la beci si nu mai vezi lumina zilei niciodata,pe gsp este un fel de capitalism,ai gresit,pur si simplu primesti amenda(cenzureaza cuvintele nepotrivite). simplu.

neputintafalit
neputintafalit  •  27 Februarie 2016, 09:47
Postat de baba_yaga pe 27 Februarie 2016, 09:41

Vai, mama voastră! Primul lucru pe care l-am observat imediat după ce am intrat la voi pe forum a fost masacrul / cenzura de tip bolshevik la care ați supus comentariile userilor!! Dacă ați pierdut (și continuați să pierdeți) teren în fața altor forumuri sportive, acest lucru se întâmplă doar din cauza celor care conduc această redacție. Să vă informeze cineva că, între timp, ași intrat (vrând-nevrând) în 2016. Felul în care vă înverșunați să ne călcați în picioare libertatea de exprimare sper să vă aducă, cât de curând, sfârșitul. Nu (mai) meritați să existați, v-ați anulat dreptul de a ne face pe noi, userii care v-au făcut audiență atâția ani, să ne mai pierdem timpul comentând pe acest deja sinistru / comunist forum. Pe zi ce trece, numărul celor pe care i-ați dezamăgit / scârbit crește tot mai mult iar, în caz că n-ați observat, marea majoritate s-au mutat pe Digi. Chiar am făcut un mic experiment și, la sfârșitul lui, am constatat (cu stupoare) că același text postat pe ambele forumuri a fost tratat diferit. Pe gsp (cu litere mici) acesta a fost, pur și simplu, maltratat / presărat cu "steluțe" în timp ce, pe DIGI (cu litere mari) totul a fost considerat OK !!

sunt deja la un pas de faliment ! Lasa-i sa se desfiinteze.

baba_yaga
baba_yaga  •  27 Februarie 2016, 09:41

Vai, mama voastră! Primul lucru pe care l-am observat imediat după ce am intrat la voi pe forum a fost masacrul / cenzura de tip bolshevik la care ați supus comentariile userilor!! Dacă ați pierdut (și continuați să pierdeți) teren în fața altor forumuri sportive, acest lucru se întâmplă doar din cauza celor care conduc această redacție. Să vă informeze cineva că, între timp, ași intrat (vrând-nevrând) în 2016. Felul în care vă înverșunați să ne călcați în picioare libertatea de exprimare sper să vă aducă, cât de curând, sfârșitul. Nu (mai) meritați să existați, v-ați anulat dreptul de a ne face pe noi, userii care v-au făcut audiență atâția ani, să ne mai pierdem timpul comentând pe acest deja sinistru / comunist forum. Pe zi ce trece, numărul celor pe care i-ați dezamăgit / scârbit crește tot mai mult iar, în caz că n-ați observat, marea majoritate s-au mutat pe Digi. Chiar am făcut un mic experiment și, la sfârșitul lui, am constatat (cu stupoare) că același text postat pe ambele forumuri a fost tratat diferit. Pe gsp (cu litere mici) acesta a fost, pur și simplu, maltratat / presărat cu "steluțe" în timp ce, pe DIGI (cu litere mari) totul a fost considerat OK !!

valiro
valiro  •  27 Februarie 2016, 09:40
Postat de steauaucl pe 27 Februarie 2016, 09:26

si nu e acelasi lucru ??? esti dus si cu matematica si cu capu....STEAUA BATE AZI SI PENTRU ASA !!!!

Nu stiu ce matematica stii tu, dar Steaua azi va pierde, daca ASA bate pe Botosani...

legendavisinie
legendavisinie  •  27 Februarie 2016, 09:33

Clona fcsb, mândria becalizaţilor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează