Comentarii (23)
tomthompson
tomthompson  •  26 Mai 2022, 21:34
Postat de iar_locul_doi pe 26 Mai 2022, 21:17

Bravo DDB !!!! i-ati dus pe Dinamo in B !!!!!!!!!!!

ha ha ha.exact.ce satisfactie ca la mai putin de 2 ani de cand au infiintat prostii aia din pecehas mizeria aia cu numele ala *** chiar ei desfiinteaza vitan barzesti. chiar ca o sa ramana treaba aia in istorie. in istoria desfiintarii voastre. scapam incet dar sigur si de tine. efectiv se intampla exact cum am spus,dispar 90% din antistelistii de pe gsp. si asa erati putin,daca mai dispar si aia 90% din putinul ramas,sunteti zero barat. peste 2 ani o sa si uitam ca ati existat vreodata.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

boierasul
boierasul  •  26 Mai 2022, 21:34
Postat de tomthompson pe 26 Mai 2022, 21:23

de ce nu dati stirea cu faptul ca spanioli au castigat la fifa definitivi si ireovcabil aproape un milion de euro de la vitan barzesti? practic vitan barzesti este in faliment nedeclarat. cum am spus,ar vrea ei sa mearga in liga a 2-a,dar o sa se desfiinteze si o sa dispara pentru totdeauna.niciodata nu o sa mai eixtse dinamo99p. pecehasul o sa sustina alta echipa. badea alta echipa si m.a.i.ul alta.

De unde ai citit știrea asta??))) la radio Pipera??))

iar_locul_doi
iar_locul_doi  •  26 Mai 2022, 21:23

ce prost este randoom asta

tomthompson
tomthompson  •  26 Mai 2022, 21:23

de ce nu dati stirea cu faptul ca spanioli au castigat la fifa definitivi si ireovcabil aproape un milion de euro de la vitan barzesti? practic vitan barzesti este in faliment nedeclarat. cum am spus,ar vrea ei sa mearga in liga a 2-a,dar o sa se desfiinteze si o sa dispara pentru totdeauna.niciodata nu o sa mai eixtse dinamo99p. pecehasul o sa sustina alta echipa. badea alta echipa si m.a.i.ul alta.

tomthompson
tomthompson  •  26 Mai 2022, 21:21
Postat de doar_dinamo_bucuresti pe 26 Mai 2022, 20:53

forza Dinamo, impreuna invingem si renastem, doar cainii adevarati merg inainte !

desfiintare placuta gymd. abia astept sa va vad desfiintati. peste 2 ani o sa si uitam ca ati existat vreodata. ha ha ha.

iar_locul_doi
iar_locul_doi  •  26 Mai 2022, 21:17

Bravo DDB !!!! i-ati dus pe Dinamo in B !!!!!!!!!!!

zorrozabal
zorrozabal  •  26 Mai 2022, 20:54

Nici o paguba ca pleaca Cosmin Matei!E chiar neverosimila„știrea”ca este„dorit”la UTA sau la Sepsi!Mai ales la Sepsi,știind ca acolo se joaca in viteza,fiind o echipa de top 3-4 la noi!

doar_dinamo_bucuresti
doar_dinamo_bucuresti  •  26 Mai 2022, 20:53

forza Dinamo, impreuna invingem si renastem, doar cainii adevarati merg inainte !

bufnila
bufnila  •  26 Mai 2022, 20:50

pei e vina lor ca au jucat neplatiti, fara conditii de antrenament, fara sustinere din parte conducerii? Ca au fost plimbati cu autocarul prin toata tara? ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬ Acum ce sa faca, sa se accidenteze zilele astea si sa nu-si mai gaseasca de munca doar pentru difertie grupuri de interese s-au jucat cu soarta lui Dinamo?

tomthompson
tomthompson  •  26 Mai 2022, 20:47
Postat de mihai_bn pe 26 Mai 2022, 20:32

Mă mir că un jucător ca Pierret a ajuns la Dinamo, având în vedere situația critică a echipei. Din câte am văzut, Pierret mi se pare un jucător capabil să joace la echipe de play off.

nu am vazut sa faca ceva spectaculos? ce a facut asa iesit din comun fatza de restul echipei?

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează