Comentarii (22)
juliusmad
juliusmad  •  18 Octombrie 2015, 10:43

a impresionat prin victoria contra stelei? pai a avut un sut pe poarta - un gol. si ce sut, deviat :)))

1455370071422773
Mihaela Racu  •  18 Octombrie 2015, 10:40

Dar ar trebui ca toate echipele sustinute din bani publici sa mearga in liga 4 ca acolo se joaca pe un gratar si o bere De unde avea Voluntari sai de 15000 euroi luiEDI IORDANESCU sa vina sa antreneze ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  18 Octombrie 2015, 10:27

Ba DNA-ul e o inventie a americanilor ca sa va amageasca "chipurile" ca de aia traiti voi prost din cauza lui Udrea et co cind de fapt ei au distrus CAER-ul si nu au pus nimic la loc . Dimpotriva au creat din est o piata de desfacere pentru produsele lor .

samertx
samertx  •  18 Octombrie 2015, 10:25
Postat de bvd_magheru pe 18 Octombrie 2015, 10:16

Tinerii din ziua de astazi nu au auzit de eminescu ci de facebuci si de relitatea tv . Raspenultima tzara ca nivel de trai din UE e Croatia. Cind o sa-i depasiti sa ma anunti !

ok.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  18 Octombrie 2015, 10:16
Postat de samertx pe 18 Octombrie 2015, 10:07

Trebuie să ne înțelegi că ne ” apărăm și nevoile și neamul ” atunci, americanule!

Tinerii din ziua de astazi nu au auzit de eminescu ci de facebuci si de relitatea tv . Raspenultima tzara ca nivel de trai din UE e Croatia. Cind o sa-i depasiti sa ma anunti !

samertx
samertx  •  18 Octombrie 2015, 10:07
Postat de bvd_magheru pe 18 Octombrie 2015, 09:55

Ba tu esti baiat bun dar esti un demagog irecuperabil . Cind ti-am spus acum 10 ani si am repetat asta in fiecare an de atunci ca Ro este cea mai sarantoaca tzara din U.E alaturi de cefee late tot asa argumentai . Ba saracio ? Ba si Dinamo tot un cub sarantoc este ca doar nu a iesit bogat din Insolventa . Va cad tribunele !!

Trebuie să ne înțelegi că ne ” apărăm și nevoile și neamul ” atunci, americanule!

bakunin
bakunin  •  18 Octombrie 2015, 09:58
Postat de bvd_magheru pe 18 Octombrie 2015, 09:55

Ba tu esti baiat bun dar esti un demagog irecuperabil . Cind ti-am spus acum 10 ani si am repetat asta in fiecare an de atunci ca Ro este cea mai sarantoaca tzara din U.E alaturi de cefee late tot asa argumentai . Ba saracio ? Ba si Dinamo tot un cub sarantoc este ca doar nu a iesit bogat din Insolventa . Va cad tribunele !!

*** are cel mai vechi si urit stadion din tara, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  18 Octombrie 2015, 09:55
Postat de samertx pe 18 Octombrie 2015, 09:34

Băi, americanule. După București, Timișoara este cea mai dezvoltată zonă de afaceri din România, Au două module industriale la fel de întinse cât Seattlelul tău. :)) Chestia este că echipa asta nu prezintă interes ptr. timișoreni. Atât

Ba tu esti baiat bun dar esti un demagog irecuperabil . Cind ti-am spus acum 10 ani si am repetat asta in fiecare an de atunci ca Ro este cea mai sarantoaca tzara din U.E alaturi de cefee late tot asa argumentai . Ba saracio ? Ba si Dinamo tot un cub sarantoc este ca doar nu a iesit bogat din Insolventa . Va cad tribunele !!

samertx
samertx  •  18 Octombrie 2015, 09:34

Băi, americanule. După București, Timișoara este cea mai dezvoltată zonă de afaceri din România, Au două module industriale la fel de întinse cât Seattlelul tău. :)) Chestia este că echipa asta nu prezintă interes ptr. timișoreni. Atât

bvd_magheru
bvd_magheru  •  18 Octombrie 2015, 09:23
Postat de idi53 pe 18 Octombrie 2015, 09:23

Ramane ADEVARATA Poli care se lupta pt promovarea in liga a2-a,echipa sustinuta de suporteri!

Da. Hei rup !

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează