Alte știri din fotbal
Fotbalistul lui Dinamo anunță condiția ca Zeljko Kopic să rămână: „Cea mai bună chestie”
0
Un detaliu ce-i dă fiori lui Zeljko Kopic pentru meciul său cu numărul 100 în Superliga
0
Dinamo, sub supravegherea ANAF » Reacția conducerii, pentru GSP
0
Gheorghe Hagi „zguduie” naționala României! A anunțat lista convocărilor: surprize imense
20
Știri din fotbal internațional
Conflictul Valverde-Tchouameni deschide cutia Pandorei! » Dezvăluiri explozive din vestiarul „galacticilor”
0
Scene incredibile în semifinalele Conference League! Înjurat la final de propriii suporteri
0
Antrenorul lui Radu Drăgușin, desființat de selecționerul Canadei: „O gaură de...”
0
Ce a fost asta?! Luis Enrique și-a invitat jucătorii la ziua de naștere, apoi nu a mai venit
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Carrefour retrage de la vânzare mai multe loturi de arahide posibil ...
Libertatea
Mâncărurile demențiale ale sașilor transilvăneni, rămase moștenire în ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Se refac jocurile la conducerea Petrom, după dezvăluirile Libertatea: ...
Libertatea
Ar fi fost o stire daca erau surprinsi intr-o librarie.
He-he-he, corect ! Ca sa nu mai vorbim despre ambiguitatea acestei adevarate bombe jurnalistice. Dinamo e in pericol pentru ca acel cazino e al unui rival sau pentru ca jucatorii plezneau de zor pacanelele, in loc sa se antreneze ? Ce sa mai vorbim...soc si groaza, incendiar, senzational, exclusiv !!!
stirea e incompleta daca nu ne spuneti cum au stat la sfarsit cu finantele si de cate ori au fost la toaleta...:) sau daca au fugit din cantonament pana la cazino sau au mers incet :) ...vai de mama lui de jurnalism....imi place chestia cu...nu erau in timpul liber....dar cum erau, in timpul ocupat ? :)
"Acest comentariu a fost moderat deoarece continea acuzatii grave care nu sunt probate/dovedite" Bai spiristilor, comentariul meu era un mic pamflet, nu era o acuzatie. Dar voi nu cumva faceti asta zilnic, nu cumva faceti afirmatii si acuzatii care nu's probate sau dovedite?
Asa si? Nu vad unde e problema? Biliard, pacanele, erau la mall, ce conteaza ce jucau acolo? Nu e ca si cum erau la pariuri. Presa de scandal ce sunteti.
eu v am tot spus ca nistor si filip joaca la maxbet baneasa,ii vedeam foarte des prin ianuarie februarie pe acolo
As fi fost surprins daca era vorba despere ***....... Dinamo nu ma intereseaza oricum nerge mai departe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce stergeti comentariul cu link-ul pt articol, mai specialistilor!?! Care regula este incalcata!!?
http://www1.prosport.ro/fotbal-intern/diverse/foto-exclusiv-jucatorii-lui-dinamo-surprinsi-la-pacanele-inainte-de-derby-ul-cu-fcsb-filip-nistor-si-bumba-de-la-rosie-neagra-la-ruleta-in-cazino-ul-rival-sponsorilor-dinamovisti-16177652
tentativa de stire de scandal fasaita si apoi esuata lamentabil. cancanistilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.