Alte știri din fotbal
Daniel Oprița a vorbit după conferința lui Radu Miruță: „Nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
0
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Barcelona - Real Madrid 6-0, sub privirile a peste 60.000 de oameni pe Camp Nou
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
cu ce s au facut de ras popescu si popovici ? sau o bagi de la tine asa..
Nu-mi vine sa cred la ce nivel a ajuns gsp. După “rușinea de la Ovidiu” de săptămana trecuta, acum vad (de citit - n-are rost) un alt articol tare in care se scrie in cuvinte ce se vede in numere... Da, aveam nevoie sa citesc notele in fraze, ca nu le vedeam in caseta tehnica! Bravo jurnalistului si șefului sau... :(
saptamana asta tre sa bage astia la greu articole despre mbappeii si lamparzii stapanului ca e belea
Cand te uiti pe "analizele gsp" si pe note zici ca a pierdut Dinamo cu 0-8. Dar daca te uiti la scor a invins cu 2-1. Da, politica gsp-ului e sa laude FCSB si sa ridice osanale echipei unice si ciobanului prea iubit conducator, dar deja se duc in penibil!
Popescu 4?! E clar! Habar n-are de fotbal domnul cancanist!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.