Comentarii (11)
ipsilante  •  20 Ianuarie 2020, 22:12

Singurul adversar de valoare din programul de pregatire din Turcia, Wolfsberger AC (din Liga I austriaca, cel care-i demolase cu 4-0, in EL, chiar la ei acasa, pe Borussia Monchengladbach), care urma sa arate unde ne situam cu pregatirea, NU il VOM MAI INTALNI! Uraaa! Am scapat de UMILINTA! Jucam si ultimul meci tot cu un JUNGHI care, cu siguranta, chiar si el ne va domina si, probabil, cu ceva noroc, il vom imvinge, in extremis. Asta este CODUCEREA de fala a Stiintei in 2020! Mimeaza o tentativa de cautare a unui nou antrenor si, acum, se autosalveaza de la RIDICOL, anuland singurul joc de verificare cu un partener puternic! FOFILAREA, in acest caz, inseamna sa scape de rusine, atat jucatorii cat, mai ales, "conducatorii iubiti"! RUSINE domnilor! Fotbalul "HAOS", marca Papura si conducerea, marca "timpul trece-leafa merge", vor goli tribunele si vor baga clubul in FALIMENT! Concluzia: din pacate si "legendele" au pretul lor! Si li se cam rupe de fotbalul craiovean, de club, si de suporteri! Dati-va demisiile, SALARIATILOR! FORZA STIINTA!

omidiu  •  17 Ianuarie 2020, 06:33

Eu cred ca Dinamo are sanse sa prinda top 6. Sunt totusi echipe ca Voluntari, Chindia, Clinceni, Poli Iasi, Hermannstadt etc. Trebuie sa se claseze doar peste 2 dintre astea. O sa fie greu, dar nu imposibil.

cornelconasu  •  16 Ianuarie 2020, 21:40
Postat de dvd1 pe 16 Ianuarie 2020, 19:19

drept gluma e buna: Dinamo in play-off. Iti vine sa te tavalesti pe jos de ris. Dinamo anul asta retrogradeaza 100%. Nu mai e nici o discutie. In ultimele 4 partide o sa stringa o suma impresionanta de puncet: 0 (zero). Se poate continua cu gluma asta ca sa mai ridem un pic

După ce ”rîzi” un pic vezi poate găsești un pod să te tăvălești !

ios_ge  •  16 Ianuarie 2020, 20:17
Postat de dvd1 pe 16 Ianuarie 2020, 19:19

drept gluma e buna: Dinamo in play-off. Iti vine sa te tavalesti pe jos de ris. Dinamo anul asta retrogradeaza 100%. Nu mai e nici o discutie. In ultimele 4 partide o sa stringa o suma impresionanta de puncet: 0 (zero). Se poate continua cu gluma asta ca sa mai ridem un pic

Si uite asa "ridem" de cei care nu stiu sa scrie.

Mark My  •  16 Ianuarie 2020, 19:43

De cand sa schimbat sistemul competitional cu play off si play aut ultima echipa care a prins play off a acumulat la sfarsitul sezonului regulat in sezoanele anterioare 38,37,41,respectiv 39puncte.....trageti concluziile jurnalisti de carton

dvd1  •  16 Ianuarie 2020, 19:19

drept gluma e buna: Dinamo in play-off. Iti vine sa te tavalesti pe jos de ris. Dinamo anul asta retrogradeaza 100%. Nu mai e nici o discutie. In ultimele 4 partide o sa stringa o suma impresionanta de puncet: 0 (zero). Se poate continua cu gluma asta ca sa mai ridem un pic

firaldo  •  16 Ianuarie 2020, 15:48

Craiova lui Papură nu prinde play off-ul numai in cazul in care Botoșani pierde toate meciurile

madalin_eivissa  •  16 Ianuarie 2020, 15:44

DINAMO NU PRINDE PLAY-OFF!! NU AI CU CINE***

thebluestlion  •  16 Ianuarie 2020, 15:12

Ei zic că ăstea de acum intră, Botoșani și Dinamo deja au pierdut fiecare câte doi oameni importanți (deși Miron va juca la relanti încă 3 etape ptr moldoveni).

dora  •  16 Ianuarie 2020, 15:07

Nu o mai băgați pe Dinamo în calculele pt play-off !

  • 1
  • 2