Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
cine mai crede in ce zice bigi gecali se insala amarnic...eu pe mincinosul asta nu o sa-l mai cred ... a anuntat cu surle si trambite,ca face ... ca drege ... un mare mincinos , patronul Stelei.
ma distrez cand vad cat sunt unii de prosti :) comenteaza doar stelute :)
Asta este rezultatul la ce a facut Olguta ,adica o echipa nascuta din interese politice de moment care este ca un adevarat balon de sapun si care nu poate avea viata lunga !!
Echipa pripasilor e luata ca obiectiv doar de desculti,accademicianul de poarta alba face achizitii si din alte galaxii,urmeaza si altele.
CE RUSINE HOMBRE... UNUL SE LAUDA PE ALT ARTICOL CA E PAGINA LUI.. VA DATI SEAMA CE LE POATE CAPUL SLUJILOR DI JIESPI? CE AR FI SA I LASAM SA POSTEZE DOAR NICK URILE LOR P ACI.. ?
Băi șmotrule, ce valoare au afirmațiile vasileascăi în condițiile în care csu clona este un club privat, adică un SA având ca acționari persoane fizice?? Mai pe românește, ce treabă are coada *** cu ștampila primăriei?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
clona cui? http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/FC+Universitatea+Craiova+intrat+in+faliment+Miercuri+definitiva ...echipa lui mititelu nu mai exista despre ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai desteptule...aici e vorba de o clona odioasa,nu despre UNIVERSITATEA. Nu intereseaza pe nimeni ce se intampla cu clona...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar cu mapn-ul nu vrea sa se inteleaga, pentru aia nu are bani
Dar de ce nu anuntati ca vrea sa cumpere si viitorul stadion din Craiova? omul chiar vrea sa investeasca asa cum a facut si la Giurgiu si cum va face si pe la Dinamo si cine stie daca e lasat in pace poate ajunge si pe la Cluj..cumpara tot
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.