Comentarii (41)
luciann
luciann  •  10 Decembrie 2016, 17:21
Postat de ortega pe 10 Decembrie 2016, 17:16

Bă tâmpitule , Everton sau ilustra Kuusysi Lahti ... *** *** *** , *** ...

Pe Everton ii mancam la micul dejun (aia era campioana Angliei atunci)!:))) Uita-te ce echipe a eliminat Nottingham Forest cand au luat prima cupa, sau Porto in '87, asa erau "timpurile"! In alta ordine de idei, tàmpit e tac-tu care te-a pro-creat si nu te-a educat!:)))

ortega
ortega  •  10 Decembrie 2016, 17:16
Postat de luciann pe 10 Decembrie 2016, 17:09

Extraordinar! De parca ar fi fost "vina" noastra! Oricum era "ilustra" Everton in anul ala! Nu Liverpool, nu Manchester!

Bă tâmpitule , Everton sau ilustra Kuusysi Lahti ... *** *** *** , *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  10 Decembrie 2016, 17:14
Postat de nebraska pe 10 Decembrie 2016, 16:11

Ai imbatranit degeaba,te afunzi mai rau in prostie,ala e clona fcsbusta urat mirositoare.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  10 Decembrie 2016, 17:12

Cu "stàlpul" e valabil pentru Popa Prostu', nu pentru De Amorim! De Tosca spun de doi ani ca n-are "fatà" de Steaua...trebuia sa-l dea urgent la Pescara pentru doua milioane de "coco"! Nu mai "pupa" Jiji banii astia...

luciann
luciann  •  10 Decembrie 2016, 17:09
Postat de Cello Viorrin pe 10 Decembrie 2016, 15:37

A castigat cand echipe;e englezesti au fost interzose. Sa nu se uite diciodata acest fapt.

Extraordinar! De parca ar fi fost "vina" noastra! Oricum era "ilustra" Everton in anul ala! Nu Liverpool, nu Manchester!

nebraska
nebraska  •  10 Decembrie 2016, 16:11
Postat de 60old pe 10 Decembrie 2016, 14:54

Un comentariu de la rival care trebuie luat in seama. Inclin sa cred acelasi lucru dar asta nu ma face sa sustin in continuare ca reghe este o nulitate si trebuie sa plece. Personal il plac pe Pustai si tare as fi curios cum ar antrena Steaua. Oricum, nu decid eu

Ai imbatranit degeaba,te afunzi mai rau in prostie,ala e clona fcsbusta urat mirositoare.

arsenie_b
arsenie_b  •  10 Decembrie 2016, 15:58
Postat de Cello Viorrin pe 10 Decembrie 2016, 15:37

A castigat cand echipe;e englezesti au fost interzose. Sa nu se uite diciodata acest fapt.

Tu sigur n-o sa uiti niciodata, frustartule. Mai ales ca *** ta va fi mereubsub Steaua. O echipa *** fara titlu de un deceniu

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  10 Decembrie 2016, 15:54
Postat de adianghelescu pe 10 Decembrie 2016, 15:11

cocalare daca prostia ar durea de mult erai mort asa ai ramas pe aici sa spurci numele unei legende ***

***marcelica era un pomanagiu,care nu prea prindea primul 11 la Steaua ca era deja unul care nu dorea sa care pianul(Stoica) si al doilea puturos nu mai era acceptabil,asa ca ca emigrat cu acceptul securitatii.pentru cei care au aducere aminte ,marcelica ramane un egoist care nu avea talent suficient pentru finalizare(Sanmartean e doua clase peste ce a fost martafoiul in cele mai bine timpuri ale lui).

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

juliusmad
juliusmad  •  10 Decembrie 2016, 15:47
Postat de Cello Viorrin pe 10 Decembrie 2016, 15:37

A castigat cand echipe;e englezesti au fost interzose. Sa nu se uite diciodata acest fapt.

am inteles ca in perioada aia au castigat si dinamovistii, rapidistii si craiovenii cupe europene. asa am auzit, nu stiu sigur, nu sunt de pe aici :)))

899920096740351
Cello Viorrin  •  10 Decembrie 2016, 15:37

A castigat cand echipe;e englezesti au fost interzose. Sa nu se uite diciodata acest fapt.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează