Alte știri din fotbal
Cele 32 de echipe rămase în cursa pentru Liga 2 » Cât de complicat e sistemul de promovare în acest sezon
0
Ciprian Marica, despre problemele lui Mircea Lucescu: „Probabil l-a consumat și acest meci cu Turcia”
0
Mircea Rednic, îngrijorat de starea lui Mircea Lucescu de mai multe zile: „Nu știu cum cei din jurul său nu au văzut asta”
0
Universitatea Craiova, victorie fără emoții în amicalul cu CSM Slatina
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Doar Cartu ar putea sa vina.
Cartu e cancerul fotbalului craiovean, un imbarligator de prima clasa, nici un antrenor nu va reusi aici pana nu pleaca acest individ din club
cîrțulache nu-i lasa, du-i de la locul 6 in jos. Stim ca poti, pentru ca iubesti cs mogosoaia de moc, din 2013.
eu ma tot intreb ce naiba il tot baga astia pe dan petrescu cand ala o sa antrenez din nou la camile pana isi pierde iarasi anvergura si revine in romania unde ii merge cu urlaturile lui,dar asta peste vreo 5 ani cand dan petrescu o sa fie un redmic mai expirat. reghe sigur nu vine la clona. iar contra ar fii chiar comic sa vina. ramane doar cartu,acest catu al fotbalului romanesc.
Sa vina scârțu...clona merita un tradator *** de prima mana sa o conduca spre pieire!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eh, Papura e belea. Eftinache!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.