FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA - CFR CLUJ, AZI, 20:30, DOLCESPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

50.000 împotriva noastră? NO PROBLEM! » CFR-iştii abia aşteaptă atmosfera de pe Naţional Arena

Articol de GSP - Publicat duminica, 07 octombrie 2012 00:00 / Actualizat duminica, 07 octombrie 2012 16:53

CFR Cluj întîlneşte astăzi Steaua, de la ora 20:30, pe Naţional Arena.

Peste 25.000 de bilete se vînduseră deja pînă în această dimineaţă, dar clujenii sînt pregătiţi şi pentru un stadion plin. "Cred că e bine şi pentru noi dacă se umple stadionul. Prefer să joc pe unul plin decît pe unul gol. Putem să ne concentrăm tot timpul, chiar şi cu 50.000 de suporteri împotriva noastră", a spus Mario Felgueiras la DolceSport.

Nici Rafael Bastos nu se teme de fanii stelişti: "Chiar e o plăcere să joci pe un astfel de stadion cu tribunele pline. Vreau să fie plin stadionul!", a declarat brazilianul la DolceSport.

Meciul dintre Steaua şi CFR Cluj va avea loc în această seară, de la ora 20:30, pe DolceSport 1 şi liveTEXT pe GSP.RO.

Ioan Andone s-a mutat în Spania » Comparația făcută de fostul antrenor: „Am 4 dormitoare. Știți cât plătesc pe curent?”

Ce susține MM Stoica că face săptămânal pentru suporterul pe care l-a pocnit: „Cumva am reparat-o”


Comentarii (44)
tipy
tipy  •  07 Octombrie 2012, 22:59
Postat de pitycu pe 07 Octombrie 2012, 20:07

Prietene ce ai cu limba romana? de ce o chinui in halul asta?

pitycu...daca scriai "straini-i" in loc de strainii , erai mare. mi-ai inveselit seara oricum. apropos, ai luat bacul?:)

pitycu
pitycu  •  07 Octombrie 2012, 20:07
Postat de drunk_driver pe 07 Octombrie 2012, 18:23

Nu rata-m sta-i linistit :))) Voi ati cam rata-t Europa din nou :)))De aia ti-i cu strainii ???

Prietene ce ai cu limba romana? de ce o chinui in halul asta?

fanfcarges
fanfcarges  •  07 Octombrie 2012, 19:52
Postat de x_seby pe 07 Octombrie 2012, 19:39

Dati un linc va rog unde s-ar putea vedea meciul pe internet pt cei ce nu prind dolce la tV

Pentru cei care nu prind dolce...aici ma uit eu mereu la meciuri online... ://ro.lshunter.tv/ ! Bafta!

Vezi toate comentariile (44)
Comentează