Alte știri din fotbal
Decizia lui Andrei Nicolescu după accidentul celor de la Dinamo 2
0
Oțelul Galați - Dinamo, duel tare în etapa a 3-a » Echipele de start
0
Gigi Becali a dezvăluit ce „păcat” a făcut cu o zi înainte de rușinea de la Auda - FCSB: „M-a bătut Dumnezeu!”
3
Jucătorul Universității Craiova și-a anunțat plecarea: „Îmi iau la revedere de la echipa pe care o iubesc din tot sufletul meu” » Apoi a șters mesajul
0
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino pregătește CM 2030: „Va fi cel mai frumos Mondial, în țara unde mă simt ca acasă!”
0
Prima achiziție serioasă a lui Arsenal din această vară: 90 de milioane de euro pentru mijlocașul central
0
Campionul olimpic cu Spania, numit selecționer la națională după Mondial
0
Răsturnare de situație în „cazul Mykhailo Mudryk” » TAS i-a admis apelul, iar ucraineanul a primit drept de joc!
2
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
zici ca e o gaina schioapa, gen Pulhac asa :)))))))
Asa sa fie ! Oricum, un jucator bunicel, la zi cu forma fizica, s-ar impune foarte usor in locul lui Grecu sau Filip, doi amatori pe post de fundasi. In amicalul cu Kiev, scorul ar fi fost, in cel mai rau caz pentru noi, 1-1, daca nu ar fi intrat nenorocirea aia de Grecu in teren. Ala nu are ce cauta la prima echipa.
si cum se va numi akum Astra daca Giurgiu a plecat :)))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
un jucator foarte foarte bun, este peste Grecu stati sa se puna cu pregatirea fizica la zi sa vedeti dupaia !!! eu il stiu din perioada Severin cand a jucat tot campionatu titular la retrogradatii aia !!! e peste Grecu !!!
excelenta achizitie ! sunt surprins placut ! giurgiu va ajunge din nou la forma fizica si se va impune pe stanga, fara probleme, e si tanar e si dinamovist de mic...)) Wellcome Alex !
Buna dimineata,d-nlor si d-lor ! Fiarba vinu-n cupe(ale Romaniei),spumege pocalul,Daca jocu-ti cumpat, astrele/stelele nu cresc,Caci ramane stanca(Dinamo) desi moare valul,Draga Alexandre asta ti-o doresc ! Trecand de la versuri la proza,sper ca dl respectiv sa se integreze sistemului de joc alb-rosu,devenind un prozelit canin.
vom vedea
Păi normal dar ce să știe terminatorul3....Sân_mârtan mai poate sa creasca doar în părul din nas
Giurgiu poate sa creasca si sa fie bun ptr Dinamo . Oricum e o solutie pana o sa confirme Radu
Cine urmeaza ? Calaras Ioan , Severin Adrian , Timis Vasile sau Constanta Aurelia ? : )))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.