Comentarii (37)
travka
travka  •  15 Februarie 2016, 22:53
Postat de psk pe 15 Februarie 2016, 22:46

" Per total, după prima etapă din 2016, Steaua a arătat cel mai convingător dintre echipele cu pretenții la titlu. " ....de rahat ati fost o viata intreaga ....ziaristi *** impartiali ! *** , prosti , incluti....aveti toate calitatile pentru editia asta online ***

prietene, voi nu intelegeti fotbal, Dinamo al tau a facut anti joc pe 2 linii acasa, in fata echipei din Botosani, practic aia au avut initiativa, voi ati stat pe 2 linii si ati dat un gol din faza fixa, in rest ati fost zero barat, constructie zero, singura schema a lui rednic este degajare pe atacant, sunteti slabi si nu mai mintiti voi mult fotbalul, o sa vezi, Astra abia a facut un egal acasa cu CFR, Viitorul a luat-o de la Iasi, deci da, Steaua e echipa etapei, poti sa te arunci de la balcon, sper ca stai sus de tot

pedro_nr1
pedro_nr1  •  15 Februarie 2016, 22:49
Postat de psk pe 15 Februarie 2016, 22:46

" Per total, după prima etapă din 2016, Steaua a arătat cel mai convingător dintre echipele cu pretenții la titlu. " ....de rahat ati fost o viata intreaga ....ziaristi *** impartiali ! *** , prosti , incluti....aveti toate calitatile pentru editia asta online ***

are dreptate GSP, catelusule.... nu te mai plange degeaba :)

pedro_nr1
pedro_nr1  •  15 Februarie 2016, 22:47
Postat de adianghelescu pe 15 Februarie 2016, 22:40

cei mai buni jucatori barboianu ca mai era dator si tite pardon mamele bine a jucat si comanescu

va papa Staeua cateilor ... degeaba latrati pe aici , e vai si amar de voi !

psk
psk  •  15 Februarie 2016, 22:46

" Per total, după prima etapă din 2016, Steaua a arătat cel mai convingător dintre echipele cu pretenții la titlu. " ....de rahat ati fost o viata intreaga ....ziaristi *** impartiali ! *** , prosti , incluti....aveti toate calitatile pentru editia asta online ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

travka
travka  •  15 Februarie 2016, 22:45
Postat de adianghelescu pe 15 Februarie 2016, 22:40

cei mai buni jucatori barboianu ca mai era dator si tite pardon mamele bine a jucat si comanescu

stiu unde, stiu cat, stiu cine

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  15 Februarie 2016, 22:41

Nu știu ce meci ați văzut voi,dar Marica chiar nu este Tade...a mișcat mult mai bine,prezent și in fața porții,iar cu un arbitru corect ar fi scos un penalty.Diferență de la cer la pământ intre cei doi.

adianghelescu
adianghelescu  •  15 Februarie 2016, 22:40

cei mai buni jucatori barboianu ca mai era dator si tite pardon mamele bine a jucat si comanescu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează