Alte știri din fotbal
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
0
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
0
„Ce ne-am speriat așa?!” » Dorinel Munteanu n-a iertat pe nimeni: „Patru schimbări ar fi trebuit făcute la pauză! Poate Hagi aduce mai multă îndrăzneală”
0
Vincenzo Montella s-a răstit la un jurnalist român: „Dacă faceți o greșeală într-un articol, dumneavoastră vă dați demisia?!”
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
da, se numeste eficienta. daca zcsb ar castiga la fel toti ar lauda eficienta. jurnalistii si sudistii din bucuresti critica cfr pentru jocul urat din frustrare, nu din alte criterii. daca zcsb facea la fel era laudata.
hahaha frustrarea e mare. un complex de inferioritate urias au suportgerii zcsb. vezi ca formatia din liga 1 e fc fcsb srl, oricat de multi ar urla toti ca e altceva. haha, dispretuiesc steaua la fel de mult ca zcsb, dar vad dupa cum reactionezi ca te deranjeaza ca zcsb nu e steaua
Se zvoneste ca Alibec si-ar fi luat parte buna de la cioban sa-si ia rosu !!...vorbeste lumea.
uniti spre faliment este vitanul tau bvarzesti. Steaua din liga 1 castiga la pas campionatul asta.
pai ce ne intereseaza pe noi ca astia lauda alte echipe ataat timp cat nu o lauda pe Steaua din liga 1? nu au spus un cuvant despre faptul ca Steaua din liga 1 are detasat cea mai buna aparare din playoff. si apararea iti castiga campionatul. p.s.:*** *** pe articolele despre diviza b si lasa tu liga 1 in pace ca esti prost.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uiti un mic amanunt. CFR practica un fotbal zgircit si urit cind cistiga la un gol pe cind Steaua joaca frumos si ofensiv!
Bravo excelent vezi ca luni seara suntem cu totii CSUisti de mici! Sa bateti 7apidu si sa le aratam lui danutu si nelutu drumul spre falimentutu! ;-)))
Uniti spre locul 2!
De unde ?! Este amanetat de Vargabacs …
cand cfr domina tot si castiga cu 1-0 sau 2-1 toti de la gsp urlau ca e echipa urata si nu stie sa joace. cand zcsb castiga asa e apreciata. eficienta. frumoasa. doar un exemplu de "obiectivism". un alt exemplu este "7. FCSB e echipa ceva mai bună. Asta arată monitorizarea InStat, potrivit căreia roș-albaștrii își creează mai multe ocazii în medie pe meci, câștigă mai multe dueluri și au o posesie superioară în comparație cu Farul. " daca ne uitam pe statistici diferentele sunt de 2-3%. iar cele la care farul exceleaza nu sunt deloc prezentate in comentariu, aspectele cele mai importante, goluri marcate si primite, unde farul cu mai putine ocazii de gol a marcat cu vreo 7 goluri mai mult. daca era un jurnalist obiectiv ar fi zic ca farul e o echipa mai eficienta cu o aparare buna, dar zcsb are o posesie usor mai mare. dar na... balesc toti din zcsb pentru un nou campionat in bucuresti. frustrarea bucurestenilor e mare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.