Comentarii (32)
10aripa
10aripa  •  02 August 2020, 13:16
Postat de atrocitus pe 02 August 2020, 12:54

peste cateva ore scapam de tine,tic tac. ha ha ha. am desfiintat rapid acum desfiintam si suporterii. ha ha ha. nu-i implicata la titlu dar a luat cupa romaniei Steaua din liga 1. decat sa termini pe locul 2 si sa nu castigi cupa,mai bine termini pe locul 3 si castigi cupa. clona csu nu are cum sa nu faca macar un egal,or fii oltenbi prosti,dar nici chiar asa. un egal,plus 3 puncte la masa verde cu astra pe care le iau automat si s-a terminat totul. meciul ala trebuie jucat la egal.

Termina bă cu Cupa...o cantitate de metal fără valoare

10aripa
10aripa  •  02 August 2020, 13:13

Daca o echipă pierde 2 meciuri consecutiv cu 0-3, atunci este retrogradata...asadar,Astra in L2!

caesarone
caesarone  •  02 August 2020, 13:13
Postat de vladutz13 pe 02 August 2020, 13:07

Eu am fost impotriva sistemului asta cu play-off dar acum mi se pare clar superiori. Numarul blaturilor a scazut enorm. Inca se mai practica mai ales in play-out... dar daca ar introduce niste baraje la sfarsit de sezon pt locurile din cupele europene cu tot cu castigatoarea play-outului s-ar anima si acolo treaba. Si nu as mai adauga echipe, nivelul este si acum foarte jos.

Steaua-CFR s-a jucat corect avand in vedere ca Gigel a jucat cu un numar mare de rezerve? A fost corect dupa tine!? Sau i-a platit politele lui Rotaru? Rednic a recunoscut pe fata ca a lasat-o mai moale cu Shumi ca sa castige Astra campionatul, etc, etc!

caesarone
caesarone  •  02 August 2020, 13:09
Postat de univ_craiova1 pe 02 August 2020, 12:54

Ăștia ai lu mititelu au dreptate, doar una e fcu 1948 est cealaltă este universitatea Craiova!

Nici voi n-aveti "Universitatea" in denumire! Sunteti CS U Craiova! Aveti un U mare inloc de Universitatea!

vladutz13
vladutz13  •  02 August 2020, 13:07

Eu am fost impotriva sistemului asta cu play-off dar acum mi se pare clar superiori. Numarul blaturilor a scazut enorm. Inca se mai practica mai ales in play-out... dar daca ar introduce niste baraje la sfarsit de sezon pt locurile din cupele europene cu tot cu castigatoarea play-outului s-ar anima si acolo treaba. Si nu as mai adauga echipe, nivelul este si acum foarte jos.

atrocitus
atrocitus  •  02 August 2020, 13:05
Postat de Alice Popa pe 02 August 2020, 12:59

Se omite singura intrebare realista: cum va proceda LPF/FRF pentru ca meciurile Astrei cu CSU si FCSB sa nu influenteze ierarhia stabilita cu luni de zile inainte?!

cum adica se omite daca fix de asta se discuta. dac clona csu termina la eglaitte(sanse destuld e mari),astra pierde ambele meciuri cu 3-0. simplu. pana luni la ora 23:59 trebuie sa aiba uefa ierahia pentru primele 5 din liga 1. nu te speria,desfiintarea voastra o sa fie o bucurie pentru tot poporul roman. de pe locul 2 este efectiv imposibil sa ajungeti in grupe,tinand cont ca nu sunteti cap de serie. numaid aca ma uit in ultimi ani peste ce echipe a dat echipa din e.l. ,din romania ce nu a fost cap de serie si ar trebui sa fii constient ca chefere este pa si la revedere. milan,leipzig,bilbao imi vin pana acum in minte. iar finantatorul sigur nu mai baga niciun leu daca nu ajungeti in grupe. jucatori buni nu aveti cum sa vindeti,jumaatte din echipa oricum pleaca de la voi de marti in colo. urmeaza dezastru. ha ha ha.

116538290032900
Alice Popa  •  02 August 2020, 12:59

Se omite singura intrebare realista: cum va proceda LPF/FRF pentru ca meciurile Astrei cu CSU si FCSB sa nu influenteze ierarhia stabilita cu luni de zile inainte?!

atrocitus
atrocitus  •  02 August 2020, 12:56

intrebarii pentru clonatii de la csu,sunt chiar asa de prosti sa nu isi dea seama ca un rezultat de egalitate ii face campioni. adica wtf? ce intrebare este aia,daca in minutul 80 este 0-0 sa atace sau sa conserve rezultatul? pai evident ca trebuie sa conserve rezultatul,daca in minutul 80 este 0-0 in proprotie de 95% clona csu este campioana pentru ca se termina 0-0.

florar
florar  •  02 August 2020, 12:55

Intrebarea principala a fost ocolita de gesepisti....Craiova tot doua penaltyuri o sa aiba?Si CFR o sa aiba penaltyuri la care arbitrii o sa inchida ochii????

univ_craiova1
univ_craiova1  •  02 August 2020, 12:54

Ăștia ai lu mititelu au dreptate, doar una e fcu 1948 est cealaltă este universitatea Craiova!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează