Comentarii (47)
san_lorenzo
san_lorenzo  •  13 Mai 2015, 21:52
Postat de donmike pe 13 Mai 2015, 20:35

Fcsb ..nu a daramat meciuri amice si inca pe fața sa salveze de la retrogradare pe Viitorul lui Hagi ,la care cateva cluburi au si facut memorii care nu sunt date public pt ca Fcsb nu ar mai avea dreptul in europa pt ca ar fi sanctionata de Uefa pt recidiva cazul(valiza)așa ca mană cu Fcsb vostru protejat pina acum tot de cei pe care-i huliți frf, lpf,,ca doar il ave-ți pe Argaseala prin comisii(parca) nu-i așa????

ave-ti ??? Doamne ! Ai asasinat limba romana !!! Frate, cum "a-ti" luat bac-ul ?

donmike
donmike  •  13 Mai 2015, 20:35
Postat de Florean Andrei pe 13 Mai 2015, 20:10

Ziariştii sunt suspecţi pentru că evită să se pronunţe în cazul ASA, trebuie sau nu să fie retrogradată, pentru mituire de arbitri. Nici acum, când justiţia s-a pronunţat, ziariştii nu abordează problema. Ceva este putred în Danemarca !

Fcsb ..nu a daramat meciuri amice si inca pe fața sa salveze de la retrogradare pe Viitorul lui Hagi ,la care cateva cluburi au si facut memorii care nu sunt date public pt ca Fcsb nu ar mai avea dreptul in europa pt ca ar fi sanctionata de Uefa pt recidiva cazul(valiza)așa ca mană cu Fcsb vostru protejat pina acum tot de cei pe care-i huliți frf, lpf,,ca doar il ave-ți pe Argaseala prin comisii(parca) nu-i așa????

444001919101397
Florean Andrei  •  13 Mai 2015, 20:10

Ziariştii sunt suspecţi pentru că evită să se pronunţe în cazul ASA, trebuie sau nu să fie retrogradată, pentru mituire de arbitri. Nici acum, când justiţia s-a pronunţat, ziariştii nu abordează problema. Ceva este putred în Danemarca !

1110768658952657
Darius Vasile  •  13 Mai 2015, 18:56

Stimati domni care administrati acest site al gspului si care va ocupati si de aceste comentarii ale cititorilor dumneavoastra online, vreau sa va spun ca eu precum si foarte multe alte persoane va citim ziarul si pe hartie si in format online de mult timp facandu-va sa supravietuiti in aceste timpuri extrem de grele pentru presa din Romania, si facandu-va sa castigati foarte multi bani, sunt extrem de dezamagit de domniile voastre pentru ca sunteti exact ca si inchizitia spaniola si anume ma deranjeaza la voi ca practicati cenzura de tip stalinist si anume ieri la acest articol am publicat si eu un scurt comentariu prin care imi dadeam si eu cu parerea ca Steaua este mai indreptatita sa ia campionatul decat A.S.Aul pentru ca nu a furat atat cu arbitri si merita!!! Sunteti ***!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

khal_37
khal_37  •  13 Mai 2015, 15:56

De ce nu un articol cum faca-ti in trecut dar in postura Stelei sa fie a.s.a. Mai tineti minte??? Steaua echipa cea mai favorizata de arbitrii din Romania! Desi jurnalisti cu bun sint din Romania v-au contrazis, analizele pe faze demonstrand ca sunteti ca de obicei tendentiosi si malitiosi...ati publicat articolul! Acumde ce nu fati o statistica de data asta REALA cu actiunile arbitrilor favorbile clubului a.s.a., actiuni care au propulsat-o pe perimul loc in liga 1??? a.s.a. care in ultimele 17 partide a avut doar 2 infrangeri si doua egaluri??? Scorul corect greseli arbitrii pro a.s.a. este 12-0!!!!! Aceasta inseamna cca 18 puncte!!!!! Dar ce conteaza aceste statistici atata timp cat Steaua e pe locul doi, iar statisticile in ceea ce privesc arbitrajele care au dezavantajat Steaua sunt undeva la 8....cca tot 18 puncte minim! Pe cine intereseaza atat timp cat Steaua nu e pe primul loc. Aceasta spune totul despre orientarile angajatilor acestui club, despre cine hotareste campioana. Si spun clar: burleanu si clica lui de excroci care au inlaturat cealalta gasca de mafioti dinaintea lor...ca in filmele cu gangsteri. Orinude e vorba de malai, de cascaval mult, sistemul mafiot politic isi infiltreaza oamenii. Mai soun doar un lucru, a.s.a. va fi csmpioana fara nici un dubiu dar...sa vedem reactia presei dupa partidele pe care le va disputa pentru ca sunt curios, in cazul unui egal daca vor fi de genul:CATASTROFA a.s.a UMILITA! In cazul unui esec: DEZASTRU! O NOUA UMILINTA A A.S.

812323208835909
Claudia Lauruc  •  13 Mai 2015, 14:22

*** "Info" la adresa de mail: [email protected]

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  13 Mai 2015, 14:18
Postat de crimson.veritas pe 13 Mai 2015, 11:19

Din cate stiu eu ... un patron nu poate finanta mai multe echipe in aceeasi divizie ... de ce oare? Vad ca Statul poate finanta ... direct sau indirect ... aproximativ 12 / 18 echipe in Liga 1 ... in paralel ducand un razboi total cu echipele care sunt finantate in sectorul privat, prin institutii publice ... gen MAPN, Primaria Craiova, etc ... si aparent ca si prin birouri de presa ... gen GSP! Imaginati-va cum ar fi urlat aceeasi 'presa' ... daca Steaua are fi recuperat 13p ... cu 16-0 raport de greseli de arbitraj ... in nici un caz nu ar fi venit GSP ... cu o lista invizibila de 100 de motive pentru care 'adversarul Stelei' nu merita sa castige titul! Am sau nu dreptate? Aceste tabloide ... ne-ar fi jupuit de vii ... ar fi creat o atmosfera de balamuc! Daca joci fotbalul pe teren ... cum joaca Steaua (si te finantezi in sectorul privat ... trebuind sa vinzi jucatori ca sa platesti taxe si impozite la stat de 5 milioane de euro an) ... mai pierzi si puncte ... ai caderi de forma, presiune, accidentari ... poti sa pierzi si titluri ... nu este nici o problema! Numai ca astfel de articole ... DIVERSIONISTE ... mie imi spun ... ca este ceva foarte putred la mijloc!

Ai multe necunoscute si te inteleg ....Vreau sa te gandesti la urmatoarea situatie : Tu, finantezi doua sau trei echipe in Liga I ! Mai sunt trei investitori cu cate doua echipe ! Imi spui si mie cine stabileste scorurile, cine pierde si cine nu, cine se bate la titlu si cupele europene, cine retrogradeaza, daca 2/3 din meciurile unui campionat sunt aranjate ??!! Vorbim de competitie de fotbal nu de curse de cai ! Apoi...incearca sa te debarasezi cat poti de subiectivism si sa mai vezi ce e si sub pres ! Probabil esti mai tanar si ”arzi” mai tare....

stephy1212
stephy1212  •  13 Mai 2015, 13:59
Postat de crimson.veritas pe 13 Mai 2015, 11:19

Din cate stiu eu ... un patron nu poate finanta mai multe echipe in aceeasi divizie ... de ce oare? Vad ca Statul poate finanta ... direct sau indirect ... aproximativ 12 / 18 echipe in Liga 1 ... in paralel ducand un razboi total cu echipele care sunt finantate in sectorul privat, prin institutii publice ... gen MAPN, Primaria Craiova, etc ... si aparent ca si prin birouri de presa ... gen GSP! Imaginati-va cum ar fi urlat aceeasi 'presa' ... daca Steaua are fi recuperat 13p ... cu 16-0 raport de greseli de arbitraj ... in nici un caz nu ar fi venit GSP ... cu o lista invizibila de 100 de motive pentru care 'adversarul Stelei' nu merita sa castige titul! Am sau nu dreptate? Aceste tabloide ... ne-ar fi jupuit de vii ... ar fi creat o atmosfera de balamuc! Daca joci fotbalul pe teren ... cum joaca Steaua (si te finantezi in sectorul privat ... trebuind sa vinzi jucatori ca sa platesti taxe si impozite la stat de 5 milioane de euro an) ... mai pierzi si puncte ... ai caderi de forma, presiune, accidentari ... poti sa pierzi si titluri ... nu este nici o problema! Numai ca astfel de articole ... DIVERSIONISTE ... mie imi spun ... ca este ceva foarte putred la mijloc!

Delir sau paranoia ?crimson.veritas

10204500196685501
Soare Constantin  •  13 Mai 2015, 11:57

de ce n-a sesizat nimeni erorile fundamentale: mentinerea ca titulari, sau in teren, a celor care gresesc enorm fotbalistic, mai ales ca, celor doi: tanase si popa li s-a alaturat si chipciu...te ingrozesti daca numeri greselile lui tanase intr-o repriza sau un meci....

736045186508507
Nicolae Lupsa  •  13 Mai 2015, 11:39

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează