Comentarii (86)
 •  12 Aprilie 2008, 12:37

rapsod...nu are rost sa ne coboram la nivelul lui...are un IQ = cu temperatura camerei...mai josnic decat un manelar telenovelist...ma bucur sa vad k intra lume din tgv pe site :D

 •  12 Aprilie 2008, 12:36

**** = Post Scriptum. GSP-ul a ales sa cenzureze... Asadar, nu te-am injurat...

 •  12 Aprilie 2008, 12:33

Si io sunt din Targoviste, dar de 5 ani m-am mutat in Bucuresti. Asadar, Paul sunt un taran provincial pentru tine, biet taran de Bucuresti. Dar, cu tot cu facultate si io, ca si tine, nu ma injosecs sa injur aiurea pe un site unde ar trebui pur si simplu sa comentam articolele si atat. Tii cu fotbalul? Foarte bine. Si mie imi plac Liverpool, Barcelona si Roma de afara. Tin cu ele de cand eram mic. Dar, STEAUA o am in sange. PS: Lasa comentariul cu pliscul. Se subintelege ca tu ai plisc...

 •  12 Aprilie 2008, 12:31

k sa-tzi arat k nu ma compar cu inteligentza ta...ai luat bacu? sau tu acu mintzi k sa te acoperi de vb care tzi le zic? la mine se poate shi fara jigniri la tine nu...du-te shi vezi dak ai de sapat prin gradina cat despre ratatzi eu nu ash vb dak ash fi in locu tau...uite cat de penibil eshti...la 25-26 ani stai sa te certzi cu unu de 19 care nici macar atentzie nu-tzi da...get a life kid!

 •  12 Aprilie 2008, 12:24

inteligent comentariu.m-ai uimit..nu mai am cuvinte.BRAVO!!! nu am 14 ani ai 5 ani si vezi ca ma descurc..daca tu la 5 ani vorbeai asa bine ca mine....pffffff ce ratati!!! Ba termina bacu ca eu l-am dat acum 7 ani....si cand o sa il iei daca il iei vino si vorbeste aici pana atunci hai marsh la invatat!!!

 •  12 Aprilie 2008, 12:23

SI MAFIOTII LUI BECALI NU SE PUN????

 •  12 Aprilie 2008, 12:21

in comentariu facut adineauri...l-ai intrecut pe Fane B in prostie...aici se vede adevarata cultura generala a ta...shi din ce comentarii faci...fac pariu k nu ai mai mult de 14-15 ani...shi dak ai...ai o gandire de acea varsta...presupun k eshti un copil de 14 ani...deci nu are rost sa ma cobor la nivelu tau

 •  12 Aprilie 2008, 12:20

Injur oamenii ca tine care merita!!care habar nu au de fotbal si vin aici sa vorbeasca oameni care nu vad ce se intampla in spate...oameni care nu stiu ce inseamna meciuri jucate pe teren ....si apropo am o facultate prea mare pt tine.....una la care vei aspira si tu peste vreo 20-30 de ani...poate nici atunci ...si nu am facut-o aici in tara...asa ca gura si du-te vezi ce face becali dai o limba poate iti da 100 de euro:P pa pa

 •  12 Aprilie 2008, 12:17

Ca sa intelegeti inca o data oameni batuti in cap (daca nu ati vazut mesajul taceti in plm) va mai zic o data: nu tin cu nici o echipa din tara..imi place fotbalul ...prefer in primul rand fotbalul din strainatate ca ala este fotbal pe teren nu in culise...asa ca nu mai comentati aiurea.nu tin cu rapid cu steaua cu dinamo...cu nimeni...tin cu fotbalul de calitate..dar steaua si dinamo...au fotbal"de calitate" =BANUUUU!!!! asa ca taceti mitici fustrati si idioti ce sunteti si duceti-va

 •  12 Aprilie 2008, 12:16

ce facultate ai ma? aia de prostologie? sau facultatea de injuraturi shi jigniri? din ce comentarii ai facut aici jumatate sunt numai cu jigniri...inseamna k asta te invatza pe tine la facultate...btw sunt cls a 12 a...shi gandesc mult mai bine k tine...m-ash abtzine sa mai comentez dak ash fi in locu tau

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează