Comentarii (86)
 •  12 Aprilie 2008, 12:13

ba mah ...am o facultate..dar o sa ma duc sa fac clasele primare pentru tine LOL.cand o sa ai tu 2 clase sa mai vorbesti..si vorba ta ...tre sa ai 4 clase sa scrii aici?inseamna ca ai ajuns la o performanta..ai facut si tu 4 clase si ai reusit sa scrii si tu un mesaj.BRAVO!!!!penibila tara asta cu oameni ca voi!!!care se bucura de cele 4 clase care le au si se mai lauda cu ele!!!:)))

 •  12 Aprilie 2008, 12:12

Paul mi-ar fi rusina in locul tau sa zic ceva, gandindu-ma la ce-ati facut anu' trecut in preliminarii!Voi aveti tupeul sa vorbiti k ne facem de ras in CL?Voi car ati fost rusinea Romaniei.Esti penibil bhay baiatule.

 •  12 Aprilie 2008, 12:05

btw...nu-s bucureshtean cum zici tu...sunt din targovishte

 •  12 Aprilie 2008, 12:04

paule...ia-te de mana cu Fane B shi ducetzi-va aman2 sa terminatzi clasele primare...ala e un agramat shi tu eshti un frustrat care se trezeshte cu fatza la perna shi ishi descarca nervii injurand pe site-uri sportive

 •  12 Aprilie 2008, 11:56

Pacat ca nu ai nimerit !!Si nu sunt frustrat..doar ca nu imi place ce se intampla in fotbalul din Romania unde becali sare cu bani si toti canta dupa el.Si hop dupa bani...steaua e in CL si hop se face de rusine ca nu mai are pe cine sa mituiasca.Asa ca mai tre sa incerci sa ghicesti cu ce echipa tin...si o sa iti dai seama la final ca defapt is un fan al fotbalului si il iubesc...dar urasc ce a facut dinamo si steaua da multi ani incoace...(stii la ce ma refer: blaturi etc..) ASA CA PLISCU MIC

 •  12 Aprilie 2008, 11:51

Acum stiu cu ce ecihpa tii, dar crede-ma ca nu era nevoie sa stiu echipa... DOAR STEAUA a jucat in Champion League. Cat despre injuraturile pe care tot incerci sa le postezi, ce sa mai zic... Iti oglindesc caracterul inexistent si frustrarea destul de mare, se pare... O sa ratati si anul asta Champion League... Ce zici, intrati in grupe? In UEFA, bineinteles... Noroc!

 •  12 Aprilie 2008, 11:44

bah nici nu tre sa fiu ca sa vad ce se intampla....in primul rand nu stii cu ce echipa tin asa ca pliscu mic.. in al doilea rand nu as dori ca echipa de suflet sa ajunga acolo ca steaua numa in urma blaturilor,brichetelor,arbitrilor mituiti etc. ca sa se faca de rusine ca voi SPUCATILOR.SA VA DAU LA MUIE LA TOTI STELISTII SI DINAMOVISTII..K? HAI PA MITIC IMPUTIT

 •  12 Aprilie 2008, 11:42

(continuare) brichete , arbitri,jucatori mituiti.MUIE SPUCATILOR!!MUIE GUNOAIELOR IMPREUNA CU DINAMO .MUIE MITICILOR SA MA CAC PE CAPITALA VOSTRA DE CACAT CA NUMA GUNOAIE DE OAMENI SUNTETI IN CAPITALA AIA .

 •  12 Aprilie 2008, 11:40

Pentru Paul: De unde stii tu cum e il Liga Campionilor? A fost vreodata echipa ta favorita acolo???

 •  12 Aprilie 2008, 11:37

Deci asta am inteles : 1.TRADITIA finalurilor de campionat - de cativa ani bajeti se trezesc(!) si cistiga tot in ultimele etape! 2.OPERATIUNEA BRICHETA - fara acel episod cine stie cum arata clasamentul acum.... 3.LACATUS 4.CADEREA clujenilor - ca joc,dar si din faptul ca si-au atras antipatia prin exagerarea cu jucatorii straini(renuntand si la acei romani care mai jucau in toamna) 5.PARTIDELE DE TABLE-pe care oierul le disputa cu majoritate 6.revenirea lui REDNIC la Rapid 7.haosul Din

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează