Comentarii (15)
observator_federal
observator_federal  •  03 Aprilie 2019, 10:23

Comentatorii GSP mută ”centrul de greutate” al luptei pentru titlu din teren în tribune? Păi de ce nu trag ei atunci concluzia, justificată (!), că Astra a preferat ca - în loc să joace pe bune și să-și dea viața cu FCSB - să facă pe placul ”finanțatorilor” (că s-a dovedit că nu au doar unul - așteptăm azi sancțiunile pe care le va dicta Comisia de Disciplină a FRF) și să o transforme pe FCSB în favorită la titlu? ,,,Am folosit integral aproape chiar exprimarea lor, dar dintr-un alt punct de vedere - fiindcă, din fericire, există mai multe puncte de vedere în afara celui gigist (cel prin care ”analizează” fotbalul presa ”sportivă” de la noi)...

utraian
utraian  •  03 Aprilie 2019, 10:20

Numai comentarii subiective, aici cat si pe facebook , pana si de la "top fans". Serios?

utraian
utraian  •  03 Aprilie 2019, 10:18

Prefer sa discut despre Camelia Baltoi, am citit numai comentarii ieftine ieri aici. Cele 5 teme propuse sunt abureli.

2306384476119627
Eu Unicul  •  03 Aprilie 2019, 10:14

1) relevant nu e procentajul in functie de nr de victorii la limita, ci de victorii cu 1-0. un 3-2 sau 4-3 numai meci urat nu poate fi catalogat. 2) in 1990 marile echipe nu aveau voie sa aiba mai mult de 3 straini in lot. apropo, in afara de futre poti sa imi spui din memoriu inca un jucator care juca la atletico madrid in 1990?

fanclub_mmstoica
fanclub_mmstoica  •  03 Aprilie 2019, 10:12

"Controversa pe Craiova: ar trebui să joace pe bune și să-și dea viața cu CFR? Sau să facă pe placul suporterilor și să nu o transforme pe FCSB în favorită la titlu?" Aici nu e vreo controversa, e destul de clar ce vor face oltenii. 3 puncte asigurate pentru CFR. Apoi vine Dudelange la vara si ii pune (iar) la punct pe campionii de paie.

Comentează