Comentarii (55)
ando89
ando89  •  04 Ianuarie 2015, 14:15

Neaparat Ianis, trebuie depuse toate eforturile, este os domnesc! Si dodel pastrat, iar lato prelungit, eu asa as proceda in locul lui jiji:))

benaflek
benaflek  •  04 Ianuarie 2015, 14:08
Postat de xnread pe 04 Ianuarie 2015, 14:01

La buna vedere d-lor.Fiti mai toleranti !..ma pregatesc sa (re)vizionez a treia parte a trilogiei Sissi – Schicksalsjahre einer Kaiserin ;-) Succes la discutii.;-)

care domni ca daca simplifici pe baza de I.P. e munca in zadar:)))

xnread
xnread  •  04 Ianuarie 2015, 14:01

La buna vedere d-lor.Fiti mai toleranti !..ma pregatesc sa (re)vizionez a treia parte a trilogiei Sissi – Schicksalsjahre einer Kaiserin ;-) Succes la discutii.;-)

bunicu
bunicu  •  04 Ianuarie 2015, 13:58

Nu vi se pare ca il supraevaluati pe feciorul lui Hagi,am vazut meciurile celor dela tineret sunt din generatia lui mult mai talentati dar nu îi umflă ziaristi,precum Hagi ca tatasu a fost mare fotbalist.Rusine va plăteste Hagi ca sa poata sa il vindă ca pe o marfa?Asta ca nu sunteti cinstiti cu voi insiva.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  04 Ianuarie 2015, 13:54

deci, printre inlocuitorii martzianului, sondajul il coteaza la locul 2 pe descendentul in linie directa de gradul 1 al domnului Rege. amuzanta optiunea votantilor, sper ca nu sunt ironici. daca sunt ironici, ironia e de calitate.

jim_b_brown
jim_b_brown  •  04 Ianuarie 2015, 13:47

Nu nu tzzingane, asta e traditie la voi, nu mai spune ca te dai de gol !

conasu_boeru
conasu_boeru  •  04 Ianuarie 2015, 13:42
Postat de vladutz13 pe 04 Ianuarie 2015, 13:37

Doar Teixeira si Cernat au in momentul ata valoarea apropiata de Sinmartean.... ambii ar exploda la Steaua. Restul variantelor sunt o gluma, in special cea cu Ianis Hagi.

Sunt total de acord !

xnread
xnread  •  04 Ianuarie 2015, 13:42

Buna dupa-amiaza.Eu cred in varianta unui strain acceptabil contrapartida aviabila neridicandu-se la nivelul celui plecat..;-)

conasu_boeru
conasu_boeru  •  04 Ianuarie 2015, 13:40

Asocierea unui fotbalist cu a unui pusti ce poarta un nume, este cel putin deplasata daca nu hilara !

nebraska
nebraska  •  04 Ianuarie 2015, 13:40

Pe tac-tu? Pe ma//ta jane je/go/asa?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6
Comentează