Comentarii (55)
tardelli
tardelli  •  04 Ianuarie 2015, 11:46
Postat de stelistulbrasov pe 04 Ianuarie 2015, 11:23

Iti s;pun eu ce am Pana in campania prezidentiala era un bard national,toata stima pentru el.... DAR cand a zis ca el e roman verde si-l voteaza pe Pontaplagiat si nu sasul din Ardeal,mi-am schimbat parerea total....Un lingau politic aservit banilor Olgutaiplagiat!

De diversitatea optiunilor in democratie ai auzit? Desi pt un artist e recomandat sa nu-ti spui parerile politice,pt ca automat vinzi mai putine bilete la spectacole.Cazul tau e relevant. Daca ar fi spus ca el il voteaza pe Iohanis evident ca s-ar fi gasit destui ca tine,slabi de inger ,ca sa nu zic altfel, sa nu-l mai inghita.

crotalie
crotalie  •  04 Ianuarie 2015, 11:41

Suntem multi si cei mai destepti, de asta e toti invidiosi !

forumeer
forumeer  •  04 Ianuarie 2015, 11:41
Postat de forumeer pe 04 Ianuarie 2015, 11:36

Puscariasul, daca vrea banii din Champions, sau macar sa aiba sansa de a juca o dubla pt Champions, trebuie sa aduca o CERTITUDINE in locul lui Sanmartean. Daca il inlocuieste cu un tanar, nici in play-off n-ajungem, daramite sa mai si treci de play-off. Sunt acum echipe puternice pana si in Kazakhstan care ti-o trag de nu te vezi daca te prind descoperit. Au brazilieni, argentinieni, olandezi, sarbi care stiu fotbal. In momentul asta, o echipa precum Qarabag (un exemplu doar, ca sunt multe de genul lor), un nimeni ca si nume, dar cu echipa plina de straini bine platiti joaca de la egal la egal cu Steaua si te poate scoate precum Ludogorets. Pe dinamo, de ex, o bate cu 5-0 Qarabag.

Asa ca nu poti sa mizezi pe Stanciu/Iancu/Hagi/F.Tanase sau alti tineri. Cred ca pana si fostii colegi ai lui Sanmartean sunt dependenti de el si de pasele lui, la inceput vom resimti un recul, pana reinvata si Chipciu sa dea o pasa, nu sa stea sa astepte de la Sanmartean. Tocmai de-aia, daca ai creier si management serios, acum cauti un fotbalist exact de tipul lui Sanmartean. ERIC, BUDESCU, ALBIN sau un strain care stie jocul - astia sunt inlocuitori pt Sanmartean, nu Florin Tanase... Cu Florin Tanase te bate Qarabag. El e pt peste cativa ani... ... Oricum, pana la problema asta, mai degraba ar trebui rezolvata cea cu marca.

tardelli
tardelli  •  04 Ianuarie 2015, 11:36
Postat de stelistulbrasov pe 04 Ianuarie 2015, 11:28

E MARE diferenta intre civilizatie si PRAZOltenia....

Mare im/b/e/cil poti fi ...

forumeer
forumeer  •  04 Ianuarie 2015, 11:36

Puscariasul, daca vrea banii din Champions, sau macar sa aiba sansa de a juca o dubla pt Champions, trebuie sa aduca o CERTITUDINE in locul lui Sanmartean. Daca il inlocuieste cu un tanar, nici in play-off n-ajungem, daramite sa mai si treci de play-off. Sunt acum echipe puternice pana si in Kazakhstan care ti-o trag de nu te vezi daca te prind descoperit. Au brazilieni, argentinieni, olandezi, sarbi care stiu fotbal. In momentul asta, o echipa precum Qarabag (un exemplu doar, ca sunt multe de genul lor), un nimeni ca si nume, dar cu echipa plina de straini bine platiti joaca de la egal la egal cu Steaua si te poate scoate precum Ludogorets. Pe dinamo, de ex, o bate cu 5-0 Qarabag.

gica_oboreanu
gica_oboreanu  •  04 Ianuarie 2015, 11:33

si budescu ar fi o varianta buna, e tot asa de puturos ca sanmartean, dar mai tanar. numai ca bulibasa din jurju nu'l da pe mocca, sau maruntzis, cum ii place lui jiji...

gica_oboreanu
gica_oboreanu  •  04 Ianuarie 2015, 11:30

Teixeira si cernat nu's ..profitabili. batrani, nu mai pot fi "redistribuiti" pe profit. si asta e scopul principal al ciobanului de la p.a. ala de la viitura hagiului, tanase, este, dupa mine, cea mai buna varianta. are si un nume placut urechilor de cioban. stana sade bine in clasament, are toate sansele sa termine pe locul intai si fara sanmartean. mai bine sa creasca si sa remarce un jucator tanar. iancu, daca'i taie bine coarnele, poate fi un bun jucator. are talent, dar n'are minke. stanciu, cred ca nu poate mai bine.

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  04 Ianuarie 2015, 11:28
Postat de tardelli pe 04 Ianuarie 2015, 11:11

Bai omenas tu nu poti comenta decat jignind aiurea ?Cu Tudor Gheorghe ca pana mea ai ?!!

E MARE diferenta intre civilizatie si PRAZOltenia....

forumeer
forumeer  •  04 Ianuarie 2015, 11:28
Postat de ovidiu_3003 pe 04 Ianuarie 2015, 11:13

...da ...l am vazut jucand ...e praf...steoai ne a batut cu Tudor ...iar aceea nu era echipa de rezerve ...mancatori de handel ce sunteti ...ce rezerve visezi ?...mai spui ca esti scuipator in miji de la steoaia ...

Erau 3/4 rezerve, proasto:))! Mai urmareste si tu meciurile, poate inveti macar 1-2 jucatori, atata materie cenusie poate ai si tu... desi am mari dubii. V-a pishat in kour echipa a 2-a a Stelei, basta. Iar in tur prima echipa v-a demolat, era 3-0 in min 90.

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  04 Ianuarie 2015, 11:23
Postat de tardelli pe 04 Ianuarie 2015, 11:11

Bai omenas tu nu poti comenta decat jignind aiurea ?Cu Tudor Gheorghe ca pana mea ai ?!!

Iti s;pun eu ce am Pana in campania prezidentiala era un bard national,toata stima pentru el.... DAR cand a zis ca el e roman verde si-l voteaza pe Pontaplagiat si nu sasul din Ardeal,mi-am schimbat parerea total....Un lingau politic aservit banilor Olgutaiplagiat!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează