Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Joi dupa Miercurea Ciuc sau in cel mai bun caz Marti dupa Craciun :)))
Zecse93 tot prost ai ramas vad. Ce mortii tai visezi ma acolo? Nici macar cioditorii borcea si badea n au reusit sa dea teapa de 20mil
Si ma rog care ar fi scopul legii?? asta e mai important..ce beneficii aduce ligii si competitiei?..nu mai au alta treaba oficialii nostri decat sa dadaceasca antrenorii si managerii?? cum ramane cu un anume antrenor, pardon director tehnic de la steaua?? poate se inregistreaza si Raducanu ca si "capitan nejucator" dupa modelul Radoi... atunci ce-o sa mai faceti?
As mai avea ceva de obiectat, fara a avea legatura cu articolul de baza in care ne aflam, va rog sa-mi spuneti si mie ( dinamovisti bineinteles) cand ne vine misteriosul atacant ca eu nu am aflat o zi.
Bine punctat.
Stelisti sunt ultimii care pot sa-si dea cu parerea cand vine vorba de corectitudine........ daca o zicea un petrolist, timisoarean sau un rapidist mai intelegeam dar asa ?????? este fix cum ai prinde un hot ca o arde pe nevastata si dupaia hotu spune ca a venit sa verifice instalatia din casa ca sa ars :))
Arata-mi o deosebire intre o echipa caruia i se "iarta" datoriile si o echipa care este patronata de primaria de care apartine.Spune-mi o deosebire,ca eu iti spun o asemanare: ambele sunt consumatoare de BANI PUBLICI.Adica din banii mei,ai tai si a tuturor contribuabililor.Iti spun si o deosebire: una a cheltuit banii in trecut iar acum restituie doar o parte,asa cum prevede legea insolventei,iar a doua ii cheltuie la prezent fara a mai restitui ceva.Pot da exemple de echipe de liga 1,din aceasta categorie.Astept,asemanari si deosebiri.
@John Milne: Oare de ce veti intra in insolventa daca va scoate PARTIZAN BELGRAD ??? de bogati ce sunteti nu, bahh oitza mica, banii aia multi sunt doar in capu vostru, daca voi credeti ca milioanele si triliardele de euro au intrat in club, va inselati, banii aia i-a papat jijica, iar la club a bagat fix nimic, daia vrea sa-sil bage in insolventa, hai ca m-am plictisit sa va spun acum teoria chibritului.
V-ati luat aiurea de bietul Narcis Raducan, omu poate nu s-o fi simtit bine la celelalte cluburi de a schimbat atatea, bine ca acum la Pandurii parca e mai stabil :)0
Ce zici mai jartea..?/ tu stii cate datorii au cei de la FCSB in acest moment..11 mil..***..te ai intrebat de ce BECALI vrea sa bage FCSB-ul in insolventa..??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.